BIFI, Binance tarafından Innovation Zone’da listelendi


16 Mart 2021 Salı 16:52
ABONE OL
BIFI, Binance tarafından Innovation Zone’da listelendi

Kripto para borsası Binance, Beefy Finance‘i (BIFI) Innovation Zone‘da listeyeceğini duyurdu. Bu duyurunun ardından BIFI fiyatı ivme yakaladı ve değerine değer kattı. Yükselişin ardından kullanıcılar BIFI nedir? Nasıl kullanılır? sorusuna cevap aramaya başladı. Bizde bu yazımızda BIFI token nedir? Nasıl kullanılır? sorusunun cevabını sizler için derledik.

BIFI‘nin gelişimine grafiksel olarak göz attığımızda tokenin aylık bazda yüzde 28, haftalık grafikte yüzde 181 oranında değer artışı yaşadı. Tokenin günlük artışına baktığımızda ise yüzde 149 oranlık bir fiyat artışı gördü. Bu oranlara göre Beefy Finance, bugün itibari ile 3.457 dolara seviyesine ulaşarak kendi rekorunu kırdı. Ek olarak BIFI’nin piyasa değerinin 261 milyon dolar günlük işlem hacminin ise 41 milyon dolar seviyesinde olduğunu belirtelim.

BIFI Nedir? Nasıl Kullanılır?

Beefy Finance, Binance Smart Chain üzerine kurulu ve yield farming‘i optimize eden bir platform olarak bilinmektedir. Beef sayesinden kullanıcılar BSC projeleriyle ve diğer hizmetleriyle kolay bir şekilde etkileşimde bulunabilmektedir. Ayrıca BIFI, yalnızca büyük yatırımcıların değil, küçük yatırımcıların da farming avantajlarından faydalanmasını amaç edinmektedir.

Öte yandan platformda farming vaultları bulunuyor. Bu yüzden vaultlardaki varlıkların getiri oranları düzenli olarak hesaplanıyor. İlgili tüm süreç ise otomatik bir şekilde ilerliyor. Bu sayede getiri oranları  optimize bir şekilde hesaplanarak kullanıcılara aktarılabiliyor.

Ek olarak Beefy’nin Binance ile uzun vadeli hedefleri arasında yeni stratejiler oluşturmak, projenin büyümesini sağlamak ve hackathon yapmak olduğunu belirtelim.

Platformun yerel tokeni BIFI oy, karar verme gibi topluluk temelli işlemlerde ve staking yaparken kullanılmaktadır. Son olarak Beefy’nin topluluğa 72 bin, kuruculara 8 bin BIFI token ayırdığını dolaşımdaki BIFI arzının ise 76 bin olduğunu belirtelim.

BIFI bulunduğu borsalar ise şöyle;

 • Binance
 • Pancakeswap
 • Bakeryswap
 • JulswapyazarHasan Karaüzüm

1999 yılında Ankara’da doğdu. Hacettepe Üniversitesi’nde öğrenci. İlgi alanı olan bilim ve teknoloji alanındaki gelişmeleri yakından takip ediyor. SDN aracılığıyla tecrübesini paylaşmayı seviyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar

" BIFI, Binance tarafından Innovation Zone’da listelendi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere BIFI, Binance tarafından Innovation Zone’da listelendi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda BIFI, Binance tarafından Innovation Zone’da listelendi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

 1. 1 Samsung Galaxy S21 Ultra uzun kullanım testi! Samsung Galaxy S21 Ultra uzun kullanım testi!
 2. 2 Nalet Bebe ile Skytech TV incelemesi Nalet Bebe ile Skytech TV incelemesi
 3. 3 Samsung Galaxy A72 kutusundan çıkıyor Samsung Galaxy A72 kutusundan çıkıyor
 4. 4 Anker Nebula deneyim merkezini gezdik Anker Nebula deneyim merkezini gezdik
 5. 5 Asus ROG Phone 5 inceleme Asus ROG Phone 5 inceleme
 6. 6 Asus ROG Phone 5 vs Black Shark 3: Hangisini almalı? Asus ROG Phone 5 vs Black Shark 3: Hangisini almalı?
 7. 7 Samsung M5 ve M7 Akıllı Monitör incelemesi! Samsung M5 ve M7 Akıllı Monitör incelemesi!
 8. 8 Toplantıların vazgeçilmezi: Poly Studio USB inceleme Toplantıların vazgeçilmezi: Poly Studio USB inceleme
 9. 9 Hepsiburada'dan 1.600.000 TL'lik araba almayı denedik! Hepsiburada'dan 1.600.000 TL'lik araba almayı denedik!
 10. 10 Maskelerden kurt çıkıyor mu? Denedik! Maskelerden kurt çıkıyor mu? Denedik!