Okunma

BenQ da Tablet İşine Giriyor


30 Aralık 2010 Perşembe 07:20
BenQ da Tablet İşine Giriyor

2011’in başlarında piyasada birçok tablet PC göreceğiz. Bu tablet PC’lerden bir de BenQ markasına üye olacak. BenQ’nun yeni tabletinin boyutları 191 x 244 x 15 mm olacak. USB arabirime de sahip olacak bu cihazın işlemcisi ise 667 MHz ARM.

10.1 inç ekrana sahip bu tablet PC’nin HDMI çıkışının yanı sıra 720p video oynatma desteği de var.nReader R100 işletim sistemine sahip olacak ürünün ilk örneğini Ocak ayında göreceğiz. BenQ’nun verdiği bilgilere göre ürünün pil süresi yaklaşık 12 saat.

nReader R100 adındaki bu tablet PC WiFi ve 3G bağlantılarını da destekleyecek. Ocak ayında çıkacak tablet PC’ler göz önüne alındığında BenQ’nun nReader R100‘ü işlemci saat hızı açısından sınıfta kalabilir.

:: Tablet PC’ye ihtiyacınız var mı?
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" BenQ da Tablet İşine Giriyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere BenQ da Tablet İşine Giriyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda BenQ da Tablet İşine Giriyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "