Berberler konulu iPhone 7 Plus reklamı!


16.05.2017 13:00:00
Berberler konulu iPhone 7 Plus reklamı!

Ürünlerini farklı reklam politikası ile tanıtarak satışlarını arttırması ile tanınan Apple, iPhone 7 Plus reklamlarına devam ediyor. Şirket bir berber dükkanında iPhone 7 Plus portre modu ile çekilen resimleri konu aldığı yeni reklamını yayınladı.

Berberler konulu iPhone 7 Plus reklamı

Reklam bir berber dükkanında, dükkanın özelliklerini tanıtmak için kullanılan iPhone 7 Plus fotoğraflarıyla gerçekleşiyor. iPhone 7 Plus ile çekilen fotoğraflar mağazanın camına yapıştırılıyor. Bu fotoğraflar sayesinde dükkanın önünde uzun kuyruklar oluşuyor.

17-05/16/iphone-7-plus-berberler-reklami.jpg

iPhone 7 Plus‘taki Portre modunda iyi görünmüyorsun, harika görünüyorsun sloganına sahip reklam, dün akşam itibari ile Youtube kanalında yayınlandı. Reklam, Tim Cook‘un Portre Modu sayesinde piyasaya sundukları en iyi Plus modeli söylemine göre hazırlanmış.

Apple, daha önce portre modunu kullanarak kasabasını görüntüleyen bir Yunan köyündeki bir kızı konu alan “Take Mine” ve “The City” adlı bir dizi reklam filmi yayınlamıştı.

iPhone 7 Plus, Portre Modu‘nu kullanan tek cihaz olmamasına rağmen Apple‘ın reklam politikası sayesinde ilgi görmeye devam ediyor. Apple bu çerçevede web sitesinde iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ı kullanarak fotoğrafların nasıl daha iyi çekileceğini gösteren bir dizi öğretici video paylaşmıştı.

:: Sizce iPhone 7 Plus Portre Modu gerçekten ilgi çekici bir özellik mi?


 • yazarİlker Çiftçi

  2009'dan bu yana akıllı telefonlar üzerine kurulmuş bir çok teknoloji sitesinde yöneticilik ve editörlük yapan İlker, artık bir SDN yazarı.
  Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

  “Berberler konulu iPhone 7 Plus reklamı!” üzerine 4 yorum

  1. SDN Okuru dedi ki:

   Apple çok güzel reklam yapmaya devam ediyor ya hahaha çok iyi olmuş

  2. SDN Okuru dedi ki:

   adamlar malını iyi pazarlıyo

  3. SDN Okuru dedi ki:

   Şu adam ne Apple hayranı be biz hakkıya laf ederdik de bu neymiş böyle yatıyoz epıl kalkıyoz epıl hisse alakta başına oturtak Timin yerine seni

  Yorum yazın

  Geri bildirim