Okunma

Berlusconi, Amerika’yı Aşağıladı


30 Kasım 2010 Salı 10:30
Berlusconi, Amerika’yı Aşağıladı

İtalya Başbakanı Berlusconi, skandallarla sürekli gündeme gelen bir siyaset adamı. Kadınlarla olan ilişkileri, Milan kulübünün sahibi olması nedeniyle sıklıkla ortaya atılan şike iddiaları, basın mensupları ile yaşadığı polemikler, Berlusconi’nin adeta imzaları gibi…

WikiLeaks’ten sızan bilgilerde, İtalya Başbakanı, “Beceriksiz, yetersiz ve Vladimir Putin’in kuklası” olarak nitelendirilmişti.

 

Yanıt Gecikmedi

 

Berlusconi, WikiLeaks belgelerine anında yanıt verdi: “Sızan belgelerdeki iddialar, dördüncü sınıf diplomatların ifadeleri. Bu dördüncü sınıf kişilerin, aleyhimdeki medyaya kanarak yaptıkları haberleri ciddiye almıyorum. Kimsenin kuklası değilim, vahşi partilerle de (Putin iddialarına yanıt veriyor) işim olmaz. Bu ifadeleri kullanmaları ve sızdırmaları için onlara kim para veriyor?”.

 

 

Medyatik siyasetçi, çok ciddi ve öfke dolu bir benzetmeyle sözlerini noktaladı: “Tüm dünyanın önünde fahişe olduğunu açıklayan bir kız, bir iş sahibi olabilmek veya zengin bir koca bulabilmek için her türlü yola başvurabilir”.


:: Berlusconi’nin açıklamaları hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarBarış Terun

Geçmişte pek çok bilişim ve otomobil dergisinde çalışan Barış, Psikoloji Yüksek Lisansı'nı bitirdikten sonra tüm mesaisini, büyük bir zevkle ShiftDelete.Net'e ayırıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Berlusconi, Amerika’yı Aşağıladı”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    adama bak yav çocuk azarlar gibi azarllıyı 😀 sevdim bu adamı heryerdede parmağı varmış 🙂

" Berlusconi, Amerika’yı Aşağıladı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Berlusconi, Amerika’yı Aşağıladı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Berlusconi, Amerika’yı Aşağıladı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "