Okunma

Best Buy duyurulmamış Google ürünü sattı!


30 Eylül 2018 Pazar 11:00
Best Buy duyurulmamış Google ürünü sattı!

Dünyaca ünlü, ABD merkezli uluslararası bir elektronik eşya perakende zinciri olan Best Buy, dün çok büyük bir hata yaptı.

Best Buy satışa çıkmamış ürünü sattı!

Bir dönem ülkemizde de faaliyet göstermiş olan teknoloji perakende zinciri Best Buy dün, satışa çıkmamış olan bir ürünü satarak çok büyük bir hataya imza attı. Reddit’te “GroveStreetHomie” kullanıcı adı ile durumu paylaşan kullanıcı, satışa çıkmamış ve hatta duyurulmamış olan bir ürünün resimlerini paylaştı.

9 Ekim’de yeni Pixel cihazları ile duyurulması beklenen yeni nesil Chromecast, bu sayede dünyaca ünlü teknoloji pazarlama devi tarafından sızdırılmış oldu. Resmin altında açıklamasına devam eden kullanıcı, ürünün faturalandırılırken eski Chromecast bilgileri üzerinden faturalandırılmış olduğunu da belirtti. best buy

Tek bir kullanıcıya mı yoksa gün içinde gelen tüm kullanıcılara mı yeni nesil Chromecastler’in satıldığı konusunda ortada net bir bilgi yok.

Şirket için oldukça büyük bir prestij kaybı olacak bu olayla ilgili, Google tarafından bir yaptırım gelip gelmeyeceği ise henüz bilinmiyor. Öte yandan şirket tarafından da henüz bir açıklama gelmedi.

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Best Buy duyurulmamış Google ürünü sattı!”

  1. Teknoloji Dostu dedi ki:

    Google erken stok maduru olmuş

" Best Buy duyurulmamış Google ürünü sattı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Best Buy duyurulmamış Google ürünü sattı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Best Buy duyurulmamış Google ürünü sattı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "