Okunma

Best Buy’dan şaşırtan Galaxy Fold adımı!


25 Mayıs 2019 Cumartesi 18:00
Best Buy’dan şaşırtan Galaxy Fold adımı!

Samsung Galaxy Fold modelinde yaşanan sorunların ardından, modelin satışa sunulması beklenen tarih de ileri ertelenmişti. Hala söz konusu modelle ilgili son gelişmeler net olmamakla beraber, Galaxy Fold için yapılan ön siparişler de geri çekilmeye başlandı. Bu konuda adım atan şirketlerden birisi olan Best Buy Galaxy Fold ön siparişlerini iptal etti!

Best Buy Galaxy Fold ön siparişlerini iptal etti!

Amerika’da tüketicilerin oldukça sık tercih ettiği satış platformu Best Buy, Galaxy Fold ön siparişleri için aldığı kararla gündeme geldi. Samsung’un cihaza ait satış tarihini paylaşmamasından dolayı ön sipariş taleplerini iptal eden şirket, müşteri memnuniyetinin her zaman en öncelikli planda bulunduğunu açıkladı.

Müşterilerine mail yoluyla bilgilendirme yapan şirket mailde, müşteri haklarının ve memnuniyetinin her zaman en ön planda olduğunu ve bu nedenle Galaxy Fold için yapılan ön sipariş taleplerinin iptal edildiğini belirtti.

Samsung’un yaşadığı sorunlar nedeniyle ertelediği katlanabilir telefon modeli, hala bazı belirsizliklerle karşı karşıya. Şirketin bundan sonra nasıl adım atacağı bilinmese de, müşterilerin büyük karamsarlıklar yaşayabileceği açık bir şekilde gözüküyor.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

6 yorum - “Best Buy’dan şaşırtan Galaxy Fold adımı!”

 1. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Apple çöp Samsung adam

 2. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Iphone candır gerisi heycan

 3. Teknoloji Dostu dedi ki:

  İptal için biraz geç kalmamış mı?

 4. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Samsun candır best buy da kim

 5. Anonim dedi ki:

  apple çıkarmadan diğerleri daha çıkaramıyor
  samsung 40 fırın ekmek daha yemelisin

  1. SeKo dedi ki:

   Apple önce kendi ekranini üretsin sonra fold yapsin hahhahahahahahhahahhahahahahaha

" Best Buy’dan şaşırtan Galaxy Fold adımı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Best Buy’dan şaşırtan Galaxy Fold adımı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Best Buy’dan şaşırtan Galaxy Fold adımı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "