Okunma

Best Buy’dan İnanılmaz Hamle!


11 Ekim 2010 Pazartesi 17:00
Best Buy’dan İnanılmaz Hamle!

Best Buy… Dünyanın market zincirlerinden biri ve Amerika’nın, teknolojik cihaz ihtiyacının yüzde 19’unu karşılıyor. Meksika, Çin, Kanada, Birleşik Krallık ve hatta ülkemizde inanılmaz bir popüleriteye sahip. İşte bu şirket, kendisinden beklenmeyen, sürpriz bir hamle yapmaya karar verdi: Elektrikli Yakıt İstasyonları.

 

“Her mağazada elektrik istasyonu” hedefine, Amerika Birleşik Devletleri de, vergi indirimi yaparak destek verecek. İlk etapta 11 Best Buy mağazasına, elektrik dolum merkezi yerleştirilecek. Phoenix, Los Angeles, Tucson, San Diego, Seatle derken, İngiltere, Türkiye ve Çin’de bulunan mağazalara da, şarj istasyonları entegre edilecek. Best Buy’ın, günümüzün yükselen trendi elektrikli araçlar ve temiz enerjiye, 200 milyon dolardan fazla yatırım yapması bekleniyor.

:: Siz, Best Buy’ın ilginç projesi hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarBarış Terun

Geçmişte pek çok bilişim ve otomobil dergisinde çalışan Barış, Psikoloji Yüksek Lisansı'nı bitirdikten sonra tüm mesaisini, büyük bir zevkle ShiftDelete.Net'e ayırıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Best Buy’dan İnanılmaz Hamle!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    bunu ben düşünmüştüm, fakat benden erken davranmışlar,,

" Best Buy’dan İnanılmaz Hamle! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Best Buy’dan İnanılmaz Hamle! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Best Buy’dan İnanılmaz Hamle! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "