Bethesda oyunları Xbox Game Pass’e geliyor


12 Mart 2021 Cuma 08:00
ABONE OL
Bethesda oyunları Xbox Game Pass’e geliyor

Microsoft’un Bethesda’yı satın alması nihayet tamamlandı ve resmi evraklara imzalar atıldı. Xbox bünyesine katılan Bethesda, bundan sonra Microsoft çatısı altında oyunlar üretecek. Bu değişimin gelecekteki Bethesda oyunlarına nasıl yansıyacağı bilinmese de Xbox kullanıcıları şimdilik mutlu. Çünkü Bethesda oyunları, Xbox Game Pass sayesinde kullanıcılarla buluşacak.

Tabi Microsoft’un Bethesda gibi kendi ayakları üzerinde durabilen bir firmayı satın alması, uzmanları tekelleşme konusunda endişelendiriyor.

Xbox Game Pass kütüphanesi Bethesda oyunlarıyla buluşuyor

Game Pass kütüphanesindeki oyun sayısını artırmaya devam eden Xbox, 20 yeni oyunla kullanıcıların karşısına çıkıyor. Bu oyunlar arasında Doom, The Elder Scrolls ve Fallout gibi kült seriler de yer alıyor. Yeni eklenen Bethesda oyunları PC, konsol ve mobil platformlarda kullanıcılarla buluşturulacak.

Xbox Game Pass ile gelen Bethesda oyunları bunlarla da sınırlı değil. Microsoft’ın Bethesda’yı satın almasıyla firmanın çatısı altında bulunan oyun firmalarının hakları da Microsoft’a geçmiş oldu. Bu oyunlar arasında The Evil Within ve Prey gibi büyük yapımlar da var.

Xbox Game Pass’in ülkemizdeki fiyatlarını düşünürsek, bu haber Türk kullanıcılarını daha çok sevinderecektir. Uygun fiyata oyun oynamak isteyen pek çok kullanıcı, GeForce Now‘ı bekliyordu. Ancak fiyatlandırmanın pek çok oyuncu tarafından beğenilmemesi, bir miktar hayal kırıklığına yol açtı. Oyuncuların elindeki uygun fiyatlı son seçenekler de Xbox Game Pass ve EA Access oldu.
yazarGorkem Say

Editörlük kariyerine SDN ile başlayan Görkem, aynı zamanda SDN Forum'da moderatörlük yapıyor. Eğitim hayatına bilgisayar mühendisliği okuyarak devam eden Görkem'in en büyük ilgisi ise bilgisayar donanımları.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar

" Bethesda oyunları Xbox Game Pass’e geliyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Bethesda oyunları Xbox Game Pass’e geliyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Bethesda oyunları Xbox Game Pass’e geliyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Samsung Galaxy S21 Ultra uzun kullanım testi! Samsung Galaxy S21 Ultra uzun kullanım testi!
  2. 2 Nalet Bebe ile Skytech TV incelemesi Nalet Bebe ile Skytech TV incelemesi
  3. 3 Samsung Galaxy A72 kutusundan çıkıyor Samsung Galaxy A72 kutusundan çıkıyor
  4. 4 Anker Nebula deneyim merkezini gezdik Anker Nebula deneyim merkezini gezdik
  5. 5 Asus ROG Phone 5 inceleme Asus ROG Phone 5 inceleme
  6. 6 Asus ROG Phone 5 vs Black Shark 3: Hangisini almalı? Asus ROG Phone 5 vs Black Shark 3: Hangisini almalı?
  7. 7 Samsung M5 ve M7 Akıllı Monitör incelemesi! Samsung M5 ve M7 Akıllı Monitör incelemesi!
  8. 8 Toplantıların vazgeçilmezi: Poly Studio USB inceleme Toplantıların vazgeçilmezi: Poly Studio USB inceleme
  9. 9 Hepsiburada'dan 1.600.000 TL'lik araba almayı denedik! Hepsiburada'dan 1.600.000 TL'lik araba almayı denedik!
  10. 10 Maskelerden kurt çıkıyor mu? Denedik! Maskelerden kurt çıkıyor mu? Denedik!