Okunma

Bethesda’nın Oyunları İndirilebiliyor


17 Haziran 2009 Çarşamba 07:13
Bethesda’nın Oyunları İndirilebiliyor

Bethesda’nın bazı oyunları Steam üzerinden indirilebilir oldu. H.P. Lovecraft’ın kaleme aldığı Call of Cthulhu‘dan uyarlanarak video oyun haline getirilen Call of Cthulhu, RPG türünün en önemli örneklerinden The Elder Scrolls III: Morrowind ve The Elder Scrolls IV: Oblivion (Game of the Year Edition), artık Steam üzerinden indirilebiliyor. Bugün, yani 17 Haziran 2009 itibariyle başlayan bu uygulamada, önümüzdeki bir hafta içerisinde bu üç oyunu %20 indirim ile alabileceksiniz. Steam’e ulaşmak için tıklayınız.


Call of Cthulhu oyunundan bir enstantane.

Satışa sunulan oyunların çıkış tarihleri şu şekilde:

Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth, Nisan 2006.

The Elder Scrolls III: Morrowind, Mayıs 2002

The Elder Scrolls IV: Oblivion, Mart 2006

:: Bu üç oyun ilginizi çekiyor mu?
yazarAykut Göker

Yazı yazmayı çok seven ve hayatının her döneminde bu tutkusunu sürdürecek olan Aykut, kelimelere olan borcunu ShiftDelete.Net'te ödüyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Bethesda’nın Oyunları İndirilebiliyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Bethesda’nın Oyunları İndirilebiliyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Bethesda’nın Oyunları İndirilebiliyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "