Okunma

Beyaz iPhone 4 Görüntülendi


19 Kasım 2010 Cuma 20:30
Beyaz iPhone 4 Görüntülendi

Bu gün içersinde yabancı ajanslardan geçen haberlere göre beyaz iPhone 4′ün ilk fotoğrafı yayınlandı. Ne kadar doğrudur bilinmez aşağıda gördüğünüz bu resim yeni iPhone 4’ün beyaz modeline ait.

Bu resimle birlikte ürün üzerinde olan yeniliklerde ortaya çıktı aslında. Apple tarafından yapılan açıklama bu yeni iPhone 4 modelinin önümüzdeki bahar aylarında piyasaya sürüleceği üzerineydi.

iPhone 4 Beyaz üzerindeki en büyük değişiklerden biri anten. Yeni bir antene sahip olan iPhone 4 Beyaz, kardeşi siyah modeldeki gibi anten sorunları ile boğuşamayacak. İkinci önemli değişiklik ise CDMA desteği. Bu yeni iPhone CDMA ağ desteği sunacak. Bu sayede Apple Amerika pazarındaki satış sayısını arttırmayı hedefliyor.

Yeni model üzerinde SIM kart slotu bulunmuyor. Büyük ihtimalle Apple, App Store üzerinden yeni bir uygulama ile iPhone üzerine SIM kart bilgilerini yazdırma işlemini gerçekleştirecek. Tüm bunlar düşünüldüğünde aklımıza başka bir şeyde geliyor aslında.

::
Kim bu telefonun iPhone 5 olmadığını söyleyebilir?
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Beyaz iPhone 4 Görüntülendi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Beyaz iPhone 4 Görüntülendi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Beyaz iPhone 4 Görüntülendi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "