Okunma

Bilge Adam’da SAP Eğitimleri Başlıyor


24 Nisan 2009 Cuma 08:02
Bilge Adam’da SAP Eğitimleri Başlıyor

Bilge Adam’ın vereceği SAP eğitimleri üç ana gruba ayrılıyor. İlk grupta; kurumlara yönelik müşteriye özgü ve açık sınıf eğitimleri yer alıyor. Bu kapsamda verilen eğitimler müşterilerdeki anahtar kullanıcıların ihtiyacı belirlenerek, 3 ile 5 gün arasında veriliyor ve modül eğitimlerini kapsıyor. İkinci grupta; SAP Çözüm Akademisi eğitimleri bulunuyor. Bu eğitimlerle sertifikalı SAP danışmanı yetiştirmek amaçlanıyor. SAP Akademi eğitimleri, bireylere yönelik kapsamlı ve uygulamalı içeriği yoğunlaştırılmış eğitim programları olarak tanımlanıyor. Üçüncü grup ise Bilge Adam’ın bireylere yönelik düzenlediği 300 saatlik kariyer eğitimlerinden biri olan ve SAP-Finans modülünde kullanıcı bazında bilgi sahibi bireyler yetiştiren, “Bilgisayarlı Muhasebe ve Finans Uzmanlığı” kapsamında verilecek olan SAP kullanıcı eğitimi.


SAP öğrenmek isteyenler artık Bilge Adam’a da uğrayabilecek.

Bu eğitimlerden; üniversite mezunu ve İngilizce bilenler, SAP’nin belirli modüllerinde bilgiye ihtiyaç duyanlar, SAP kullanan kurumlarda çalışan IT personeli, proje ekibinde yer alanlar ve anahtar kullanıcılar yararlanabilecek. Ayrıca eğitimlerden, ileri düzeyde muhasebe öğrenen, bunu SAP’nin finansal modül bilgileriyle zenginleştirmek ve farklılaştırmak isteyen son kullanıcılar da faydalanabilecek.

:: Bu eğitimi almayı düşünür müsünüz?

Bilgi için: SAP / Bilge Adam
yazarMelih Çelik

Gazeteciler Mahallesi Yazarlar Sokak doğumlu olduğu için meslek olarak gazeteciliği seçmiştir. Şu sıralar, geçmişte kendisi için söylenen 'internette on editör gücündedir' ünvanını yeniden almak için uğraşmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Bilge Adam’da SAP Eğitimleri Başlıyor”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    bilge adam kurs hakkımı devrediyorum bilgi için
    [email protected]*****

" Bilge Adam’da SAP Eğitimleri Başlıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Bilge Adam’da SAP Eğitimleri Başlıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Bilge Adam’da SAP Eğitimleri Başlıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "