Okunma

Bilgi Teknolojilerinin Büyümeye Etkisi


09 Mayıs 2014 Cuma 06:00
Bilgi Teknolojilerinin Büyümeye Etkisi

Kısa adı MÜSİAD olan Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği tarafından hazırlanan Büyümenin Sistematiği: Bilgi Teknolojilerinin Rolu adlı rapor MÜSİAD Bilgi Teknolojileri Sektör Kurulu Başkanı Bekir Sami Nalbantoğlu tarafından gerçekleştirilen sunumla basına açıklandı.

Türkiye’de bilgi teknolojilerine kapsamlı bir bakış açısıyla yaklaşan rapor, analiz ve öneri bazlı yapısıyla dikkat çekti. Bilgi teknolojilerinin büyümeye etkisinin detaylı olarak paylaşıldığı raporla ilgili MÜSİAD Bilgi Teknolojileri Sektör Kurulu Başkanı Bekir Sami Nalbantoğlu, SDN‘ye özel açıklamalarda bulundu. İşte kendisiyle gerçekleştirdiğimiz söyleşinin satır başları…

Videoyu Full HD olarak izleyebilmek için buraya tıklayınız.

Bilgi Teknolojileri Sektör Zirvesi 13 Mayıs’ta düzenlenecek

Nalbantoğlu, 13 Mayıs 2014 tarihinde AVEA ve TTNET‘in sponsorluğunda Ankara’da ATO Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı‘nda düzenlenecek olan Bilgi Teknolojileri Sektör Zirvesi hakkında bilgi verdi. Yayınlanan rapor ekseninde tasarlanan zirvede, T.C Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Nail Olpak, Prof. Dr. Ensar gibi isimler konuşmacı olarak yer alacak.

:: Türkiye’de bilgi teknolojilerinin büyümeye etkisi hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarFerhat Verdi

Gazetecilik mezunu; tüketici elektroniği ve fotoğraf odaklı çok sayıda dergide editörlük yaptı. Mobil işletim sistemlerine, müzik ve tasarıma yoğun ilgi duymaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Bilgi Teknolojilerinin Büyümeye Etkisi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Bilgi Teknolojilerinin Büyümeye Etkisi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Bilgi Teknolojilerinin Büyümeye Etkisi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "