Okunma

Bilgisayardan Instagram’a fotoğraf ve video yükleme!


28 Temmuz 2019 Pazar 11:15
Bilgisayardan Instagram’a fotoğraf ve video yükleme!

Birçok kullanıcı bilgisayarındaki bir fotoğrafı ya da videoyu Instagram’a yükleyeceği zaman, bilgisayardan önce telefona, daha sonra ise Instagram’a yükleyebiliyor. Fakat Windowed Instagram uygulaması ile birlikte bunları yapmaya gerek kalmadan bilgisayar üzerinden Instagram’a direkt fotoğraf yükleyebiliyorsunuz. İşte bilgisayardan Instagram’a fotoğraf yükleme, bilgisayardan Instagram’a video yükleme, bilgisayardan Instagram kullanma ile ilgili merak ettiğini her şey.

Bilgisayardan Instagram’a fotoğraf yükleme!

Normalde Instagram’ın bilgisayardan fotoğraf yükleyebileceğiniz herhangi bir uygulaması bulunmuyor. Fakat üçüncü parti uygulama olan Windowed Instagram uygulaması ile birlikte Instagram’a bilgisayardan fotoğraf ve video yükleyebiliyorsunuz. Bunun yanı sıra uygulamada birçok özellikten daha faydalanabiliyorsunuz.

Uygulamada paylaşmak istediğiniz fotoğraf ve videoları normal gönderi ve hikaye olarak paylaşabiliyorsunuz. Ayrıca bu fotoğrafları yüklerken, telefonda olduğu gibi Instagram filtre ayarlarından da faydalanabiliyorsunuz.

Telefondaki Instagram uygulaması ile neredeyse aynı olan Windowed Instagram uygulamasında, normal gönderi veya hikaye yüklemek için telefonunuzdaki işlemlerin aynısını uygulamanız yeterli olacaktır. Diğer özellikleri de telefonda kullandığınız şekilde kullanabilirsiniz.

Şimdi dilerseniz sizleri bilgisayardan Instagram’a fotoğraf yükleme 2019 rehber videomuzla baş başa bırakalım. İyi seyirler…

Windowed Instagram indir!

Windowed Instagram uygulamasını Windows ve MacOS işletim sisteminde de kullanabilirsiniz. Aşağıdaki linkleri kullanarak bu uygulamayı Windows ya da MacOS bilgisayarınıza indirebilirsiniz:

Windowed indir: Windows ve MacOS

Windowed, üçüncü parti bir uygulama olduğundan dolayı, herhangi bir sorunla karşılaştığınız takdirde sorumluluk kabul etmiyoruz.
yazarMert Can Orhan

Küçüklüğünden beri teknolojiye ilgi duyan Mert Can, teknoloji odaklı haber ve videolarıyla ShiftDelete.Net’te!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Bilgisayardan Instagram’a fotoğraf ve video yükleme!”

 1. Anonim dedi ki:

  nasil indiricez?

 2. Anonim dedi ki:

  Kullanıcı adı ve şifrenizi uygulamaya teslim edip iki dakika sonra bot hesap oluyorsunuz yani.
  Tebrikler insanları güzel bir şekilde bilgilendiriyorsunuz. Çevrimiçi güvenliğin çok önemli olduğu şu sıralarda böyle kişisel bilgileri üçüncü parti uygulamalara teslim edecek yayınlarınızın ne kadar doğru olduğunu sizin takdirinize bırakıyorum.
  Bu haberin acilen yayından kaldırılarak insanların çevrimiçi güvenliğini tehlikeye atacak başka yayın yapılmamasını rica ediyorum.

 3. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Gönderilerin yüklenme kalitesi nasıl peki ?

" Bilgisayardan Instagram’a fotoğraf ve video yükleme! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Bilgisayardan Instagram’a fotoğraf ve video yükleme! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Bilgisayardan Instagram’a fotoğraf ve video yükleme! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "