Okunma

Bilgisayarınızı Çocuklardan Koruyun


21 Şubat 2009 Cumartesi 14:30
Bilgisayarınızı Çocuklardan Koruyun

Kazara bastığınız klavye veya fare tuşlarının o sırada meşgul olduğunuz işi sabote etmesinden bıktıysanız, Kid Key Lock ile bu sorunun önüne geçebilirsiniz. Aynı zamanda çocukların bilgisayar başında dijital terör estirmemesi için geliştirilen program, klavye tuş takımından bazı setleri veya fare tuşlarını/eylemlerini kilitleyebiliyor.

Windows 32 bit ve 64 bit sürümlerle uyumlu çalışan program, aynı zamanda bilgisayarı kapatmadan klavye tuş takımını temizlemenize de olanak tanıyor.

:: Kid Key Lock yazılımını ücretsiz indirin.

:: Yazılımla ilgili görüşlerinizi forumda paylaşın.

Bilgi İçin : Kid Key Lock
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Bilgisayarınızı Çocuklardan Koruyun”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    ilerde eve enik cücük doluşursa işe yarar 😀

" Bilgisayarınızı Çocuklardan Koruyun konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Bilgisayarınızı Çocuklardan Koruyun ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Bilgisayarınızı Çocuklardan Koruyun ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "