Okunma

Bilgisayarınızı Her Yere Götürün


21 Aralık 2010 Salı 15:10
Bilgisayarınızı Her Yere Götürün

Herhangi bir bilgisayara Iomega sabit sürücünüzü taktığınız an ofis, yazılımınızdan e-posta programlarınıza, oyunlarınızdan kendi tarayıcınızda en sık gezdiğiniz sitelere kadar tüm uygulamalarınıza ulaşabiliyorsunuz (Tekmelere dayanan harici disk).

Sabit sürücünüzde dosyalara kolayca erişebilmenin, düzenleyebilmenin ve kaydedebilmenin yanı sıra kullandığınız ikinci bilgisayarda da hiç bir veriniz kalmıyor ve tüm dosyalarınız güvende kalmış oluyor.    

 

Gittiğiniz her yere bilgisayarınızı da sanal olarak götürebiliyor ve başka bir bilgisayarı sanki kendi bilgisayarınızmış gibi kullanabiliyorsunuz.

 

Iomega v.Clone’nun sunduğu güvenlik önlemi sayesinde, acil durumlarda veya bilgisayarınız çöktüğünde dosyalarınızın, uygulamalarınızın ve işletim sisteminizin eksiksiz bir kopyasına sahip oluyorsunuz ve tümünü farklı bir bilgisayarda anında çalıştırabiliyorsunuz.

Birden fazla bilgisayar kullanan veya çok sık iş seyahatine çıkan kullanıcılar için ideal çözümler sunan Iomega v.Clone, Iomega ürünleri ile birlikte sunuluyor ve ekstra bir ücret gerektirmiyor.     

:: v.Clone hakkındaki deneyimlerinizi bizimle paylaşın.
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Bilgisayarınızı Her Yere Götürün konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Bilgisayarınızı Her Yere Götürün ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Bilgisayarınızı Her Yere Götürün ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "