Okunma

Teknoloji Geleceği Görebilir mi?


21 Aralık 2010 Salı 16:30
Teknoloji Geleceği Görebilir mi?

Geçtiğimiz günlerde ülkemizde yapılan özel bir geceyle tanıtımını yapan Future Agenda organizasyonu 2020 yılıyla ilgili tahminlerini katılımcılarla paylaştı.

Dünya çapındaki 50‘den fazla workshop’da yüzlerce farklı kişinin fikirlerini dinleyen organizasyon ortaya çıkan verileri analiz ederek 10 yıl sonrasının dünyasını belirliyor.

Teknoloji Hakkında Bildiklerinizi Unutun

#2010_12_21_Gelecege_yolculuk.mp4 #

Vodafone‘un desteğiyle ülkemize gerçekleşen özel organizasyonda Future Agenda yöneticilerinden Dr.Tim Jones ile özel bir röprotaj yaptık. Bu söylemişizde 10 yıl sonra Türkiye, internet gazeteciliği ve teknolojinin ne gibi gelişmeler göstereceği hakkında bilgi alabilirsiniz.

:: 10 yıl sonra dünya sizce nasıl bir yer olacak?

 




Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Teknoloji Geleceği Görebilir mi? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Teknoloji Geleceği Görebilir mi? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Teknoloji Geleceği Görebilir mi? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "