Okunma

Bilim Kurgu Posterleri Yağmurda Bekletti


12 Mart 2012 Pazartesi 10:00
Bilim Kurgu Posterleri Yağmurda Bekletti

Texas Üniversitesi‘nin bir buçuk kilometre yakınında düzenlenen bir sergi birçok insanı yağmur altında bekletmeyi başarmış.

The Mondo adlı serginin bu kadar rağbet görmesinin sebebi yapılan çizimlerin gerçekten etkileyici olmasıydı denebilir. Yaklaşık 500-600 adet postere sahip olduğunu itiraf eden Sam Cardozo, posterlere taptığını ifade etmiş.

Drew Struzan ve Jason Edmiston gibi isimlerin yaptığı posterler oldukça fazla ilgi görmüş. Posterleri görmek için 16 saatlik yok kateden insanların 30 saat kadar dışarıda beklemek zorunda kaldığını da belirtelim.

Sözü daha fazla uzatmadan sizleri bu galeriyle başbaşa bırakalım. Ustaların yaratıcılıklarıyla ortaya çıkan özel posterler.

:: Bilim Kurgu posterlerini nasıl buldunuz?

 
yazarHakan Sülün

Üniversite yıllarında haber yazarak teknoloji basısına adım atan Hakan, bir anda kendini donanım incelemeleri yaparken buldu. Zamanla teknolojinin bağımlısı oldu ve kendini bu yola adamaya karar verdi ancak artık Bodrum'da yaşadığından deniz kenarında güneşlenirken yazabiliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Bilim Kurgu Posterleri Yağmurda Bekletti”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    orada o kada ruzun kuyrukta beklemeye degmez, Believe me i WAS THERE

" Bilim Kurgu Posterleri Yağmurda Bekletti konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Bilim Kurgu Posterleri Yağmurda Bekletti ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Bilim Kurgu Posterleri Yağmurda Bekletti ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "