Okunma

Bilim ve Teknolojide Lider Kadınlar Zirvesi başlıyor!


15 Şubat 2017 Çarşamba 08:02
Bilim ve Teknolojide Lider Kadınlar Zirvesi başlıyor!

Bilime ve teknolojiye yön veren kadınlar 18 Şubat 2017 günü Boğaziçi Üniversitesi Albert Long Hall’de buluşuyor.

Bilim ve Teknolojide Lider Kadınlar Zirvesi başlıyor

Boğaziçi Üniversitesi Elektroteknoloji Kulübü & IEEE Öğrenci Kolu düzenledikleri Bilim ve Teknolojide Lider Kadınlar Zirvesi ile bilim ve teknoloji dünyasında fark yaratan kadınların tecrübelerini gelecek kuşaklara aktararak, özellikle kadınları, bu alanlarda çalışmaya teşvik etmeyi ve cesaretlendirmeyi amaçlıyor.

17-02/15/bilim-ve-teknoloji-1487146551.JPG

Tüm bilet gelirlerinin AÇEV’e bağışlanacağı zirvede ana tema ile ilgili konuşmaların yanı sıra farklı konulardan atölyeler ve molalarda katılımcılarla konuşmacıların iletişim kurmasına olanak sağlayan bir network alanı olacak. Bu sosyal alanda katılımcılar hem konuşmacılara sorularını yöneltme imkanı bulacak hem de alanda kurulacak stantlardan farklı programlar hakkında detaylı bilgi alabilecek.

Başarılı iş kadınlarının, kadın mühendislerin kendi hikayelerini anlatacağı, gelecek nesle önerilerde bulunacağı ve farklı çalışma alanlarında kadınların rolü hakkında konuşacağı Bilim ve Teknolojide Lider Kadınlar Zirvesi‘ne katılacak konuşmacıları görmek ve biletinizi almak için etkinliğin internet sitesini ziyaret etmeyi unutmayın.
yazarEmin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Bilim ve Teknolojide Lider Kadınlar Zirvesi başlıyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Bilim ve Teknolojide Lider Kadınlar Zirvesi başlıyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Bilim ve Teknolojide Lider Kadınlar Zirvesi başlıyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "