Okunma

Bilişim Eğitim Anadolu’ya Yayılıyor


13 Kasım 2008 Perşembe 02:19
Bilişim Eğitim Anadolu’ya Yayılıyor

Bilişim Eğitim Merkezi, İstanbul‘daki  5 şubesinden sonra üniversite şehri Eskişehir‘e franchise şubesini hizmete açarak Türkiye insanını gelişen teknolojiler ile tanıştırma vizyonunun ilk adımlarını attı, atmaya da devam ediyor. Anadolu’da üniversite mezunu olan ve İstanbul’a IT alanında ki eğitimler için gelen gençler için kariyer ve yetikinlik fırsatı sağlayan Franchising modeli ile gençlere yerinde eğitim imkanı sağlayacak.

İstanbul’daki Bilişim Eğitim şubelerideki tüm teknik ve eğitim alt
yapısını Eskişehir’de de kurarak hizmetlerine devam eden Bilişim Eğitim
Merkezi, Microsoft Gold Certified Partneri ve Eğitim Çözümleri İş Ortağı, Cisco Networking Academy, Autodesk Yetkili Eğitim Merkezi, Adobe Yetkili Eğitim Merkezi Graphisoft/ArchiCAD, Corel, Netcad, STA4-CAD ve SolidWorks Yetkili Eğitim Merkezi olarak yıllardır edindiği 9 yıllık deneyimini ve eğitim kalitesini franchise şubelerinde uygulanacak.

Franchising çalışmalarıyla ilgili olarak Bilişim Eğitim Merkezi Genel Müdürü Ahmet Çevik, ”Amacımız 2009 yılı içerisinde Franchisee sayımızı artırarak Anadolu’da bulunan gençlerimizi Bilgi Teknolojileri alnında yetiştirmek ve bu alandaki kariyer imkanlarını en üst seviyeye çıkartmak hedefindeyiz. Eskişehir’in ardından Bursa, İzmir, Adapazarı, Adana, Antalya gibi illerde de girişimcilerimiz ile beraber Anadolu gençlerimizin eğitimlerine en büyük katkıyı vermeye hazırız” dedi.

:: Mesleki eğitimi üniversite dışında almayı düşünür müsünüz?

Bilgi İçin: Bilişim Eğitim Merkezi
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Bilişim Eğitim Anadolu’ya Yayılıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Bilişim Eğitim Anadolu’ya Yayılıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Bilişim Eğitim Anadolu’ya Yayılıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "