Okunma

BMD’de Yeni Yönetim İş Başında


27 Nisan 2009 Pazartesi 09:28
BMD’de Yeni Yönetim İş Başında

Bilişim Muhabirleri Derneği (BMD) Olağan Genel Kurulu, 24 Nisan 2009 tarihinde İstanbul’da İnterpro Binası’nda gerçekleştirildi. Bilişim Muhabirleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanlığı’na BThaber Yazı İşleri Müdürü Fatih Sarı seçildi. Fortune Türkiye’den Kerem Özdemir dernek başkan yardımcısı olurken, Yeni Şafak’tan Melih Bayram Dede dernek genel sekreterliğine getirildi. Yeni yönetim kuruluna dâhil olan üyeler ise ShiftDelete.Net’ten Hakkı Alkan ve Melih Çelik, BThaber’den Ceren Moral ve Tele.com.tr Dergisi’nden Murat Büke oldu.


BMD üyeleri kongrede biraraya geldi.

Yeni yönetim kurulunda yer alan yedek üye listesi ise Ali Yavuz Şahin, Levent Daşkıran, İlhan Özel, Mahir Doğan, Mete Gürkan, Suat Koyuncu ve Ayhan Sevgi olarak sıralandı. Toplantı kapsamında BMD bünyesinde gerçekleştirilmesi planlanan çalışmalar ele alındı. Bu projeleri üstlenecek sorumlular seçildi. Dernek yeni dönemde düzenli buluşmalar ve etkinliklerin yanı sıra üyelerine yönelik eğitim faaliyetlerini de gerçekleştirmeyi planlıyor.

BMD Hakkında

Bilişim Muhabrileri Derneği (BMD), 20 Şubat 1998 tarihinde ‘Bilişim Muhabirliği’ni gazetecilik mesleğinin bir uzmanlık dalı haline getirmek ve bu doğrultuda faaliyet göstermek misyonuyla kuruldu. Dernek üyesi olan bilişim haberci, yorumcu, editör ve köşe yazarları ile Türkiye’nin bilgi toplumuna dönüşmesi sürecine katkıyı sağlamak vizyonuyla çalışmalarını sürdürüyor.

:: BMD’nin hangi faaliyetlerde bulunmasını istersiniz?

Bilgi için: BMD
yazarMelih Çelik

Gazeteciler Mahallesi Yazarlar Sokak doğumlu olduğu için meslek olarak gazeteciliği seçmiştir. Şu sıralar, geçmişte kendisi için söylenen 'internette on editör gücündedir' ünvanını yeniden almak için uğraşmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" BMD’de Yeni Yönetim İş Başında konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere BMD’de Yeni Yönetim İş Başında ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda BMD’de Yeni Yönetim İş Başında ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "