Okunma

Bilişim Profesyonelleri ITP’14 Seminerinde


09 Ekim 2014 Perşembe 13:55
Bilişim Profesyonelleri ITP’14 Seminerinde

Dokuz yıldan bu yana Semor tarafından gerçekleştirilem bilişim sektörünün en kritik konuları olan sanallaştırma, bilişim güvenliği, iş zekası, bulut bilişim, mobil yaşam gibi ana temaların işlendiği ITP’14 Bilişim Profesyonelleri Semineri‘nin bu yılki ana teması sosyal medya olarak belirlendi. Etkinlik 30 Ekim – 2 Kasım 2014 tarihleri arasında Sirene Deluxe Belek Antalya’da gerçekleştirilecektir.

Sosyal Medya ana temalı etkinlikte, Sosyal CRM, Sosyal Medyada İtibar Yönetimi, Güvenlik, Sosyal Medyada Kurumsal Kimlik ve Sosyal Medyada Felaket Yönetimi konuları tartışılacaktır. UNDP Türkiye İletişim Koordinatörü Dr. Faik Uyanık ve Aydın Üniversitesi Öğretim Üyesi – TV Habercisi Gökmen Karadağ‘ınkonuşmalarının da yer alacağı etkinlik detaylarına www.itp.web.tr adresinden ulaşabilirsiniz.
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Bilişim Profesyonelleri ITP’14 Seminerinde konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Bilişim Profesyonelleri ITP’14 Seminerinde ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Bilişim Profesyonelleri ITP’14 Seminerinde ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "