Okunma

Bilişim Profesyonelleri Semineri 18 Ekim’de


10 Ekim 2012 Çarşamba 07:04
Bilişim Profesyonelleri Semineri 18 Ekim’de

Ana temasını ‘İş Zekası’ ‘Business Intelligence’ olarak belirleyen Bilişim Profesyonelleri, Kamu ve Özel Sektörde biriken büyük veri kurumların karar destek sistemlerini daha etkin kullanmasına olanak sağlamakta olduğunu bildiği için bu temayı belirlemiştir.

Bu yıl ‘büyük veriyi büyük işe dönüştürmekten’ ‘veri madenciliğine’ oradan ‘kara destek sistemlerinin performansına’ kadar çok geniş bir yelpazede oluşan iş zekası konularını ayrıntılı bir biçimde ele alacak olan Bilişim Profesyonelleri Semineri 18-21  Ekim tarihleri arasında Bodrum’da gerçekleşecek.

ShiftDelete.Net olarak bizim de basın sponsorları arasında yer aldığımız bu seminerin tüm Bilişim Sektörü’ne faydalı olmasını diliyor ve katılımınızı bekliyoruz.

Eğer Bilişim Profesyonelleri Semineri ile ilgili detaylı bilgi almak istiyorsanız, bu adresi kullanabilirsiniz.

:: Bilişim Profesyonelleri Semineri’ne katılmayı düşünüyor musunuz?
yazarHakan Sülün

Üniversite yıllarında haber yazarak teknoloji basısına adım atan Hakan, bir anda kendini donanım incelemeleri yaparken buldu. Zamanla teknolojinin bağımlısı oldu ve kendini bu yola adamaya karar verdi ancak artık Bodrum'da yaşadığından deniz kenarında güneşlenirken yazabiliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Bilişim Profesyonelleri Semineri 18 Ekim’de”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    seminer ile ilgili detayları tam olarak nerden öğrenebiliriz

" Bilişim Profesyonelleri Semineri 18 Ekim’de konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Bilişim Profesyonelleri Semineri 18 Ekim’de ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Bilişim Profesyonelleri Semineri 18 Ekim’de ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "