Okunma

Bilişim Sesi BThaber 18. Yaşında


20 Aralık 2011 Salı 12:24
Bilişim Sesi BThaber 18. Yaşında

Yıl 1995, takvimler 16 Ocak’ı gösteriyor. “İnternete bağlı milletvekili sayısı:2” manşetiyle ve Sektöre “Merhaba” başlığıyla yayınlanan BThaber’in ilk sayısından bu yana tam 17 yıl geçti. On yedi yıl boyunca kesintisiz bir şekilde okuruyla buluşan, bilişim sektörünün nabzını tutan, doğru, ilkeli ve yenilikçi haber anlayışıyla yoluna devam eden BThaber, okurlarına 19 Aralık’ta 850. kez merhaba dedi.

Sektörel yayıncılıkta 17 yıl gibi uzun bir yolculuğa kesintisiz olarak devam eden BThaber, bilişim sektörünün gelişim sürecinin de 17 yıllık yansıması olarak öne çıkıyor. 17 yıl boyunca sektördeki kurumların, şirketlerin sesi olan, gündemdeki başlıkları ayrıntıları ile ele alan ve sektörün dinamizmini kurumsal ve farklı bakış açısıyla ortaya koyan BThaber, “Merhaba” dediği 18. yılında da kendini geliştirmeye devam ediyor.

Okuyan Bilir konseptiyle teknolojiye yakışır habercilik anlayışını sürdüren ve çeşitli yayınlarda reklam çalışmalarına da başlayan BThaber, özenle hazırlanan yeni tasarımı ile okuyucuları ile buluşmaya hazırlanıyor. Yeni yaşının ardından kendini yenileyen felsefesi doğrultusunda okuyucularına farklı alternatifler de sunmaya hazırlanan BThaber, sektörle yolculuğuna yeni adımlarla devam ediyor.

:: Haber hakkındaki fikirlerinizi forumda paylaşabilirsiniz.

 
yazarRuşen Göbel

Teknolojiye olan ilgisini ve bilgisini SDN okurlarıyla paylaşmaya hazır olan Ruşen, aynı zamanda sıkı bir iOS takipçisi.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Bilişim Sesi BThaber 18. Yaşında konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Bilişim Sesi BThaber 18. Yaşında ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Bilişim Sesi BThaber 18. Yaşında ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "