Okunma

Bilişim Teknoloji Zirvesi için geri sayım başladı


10 Kasım 2016 Perşembe 12:55
Bilişim Teknoloji Zirvesi için geri sayım başladı

Her yıl yaklaşık 800 kişinin katılımıyla düzenlenen, 40 bin kişinin internet üzerinden takip ettiği Bilişim Teknolojileri Zirvesi (BTZ) için geri sayım başladı. Sektörün en prestijli etkinlikleri arasında yer alan BTZ,  2-3 Aralık tarihlerinde İTÜ Maçka kampüsünde düzenlenecektir.

İTÜ İşletme Mühendisliği Kulübü tarafından bu yıl 9.’su düzenlenecek etkinlikte dijital dönüşüm, geleceğin teknolojileri, yeni nesil pazarlama, dijital ve mobil dünya gibi konular masaya yatırılacak.

Oturumlarda neler olacak?

Oturumlar, Bilişim Teknolojileri Alanı (BT Alanı), İnteraktif Bölüm (Speed Networking – Coffee Time) ve Sosyal Medya Ödül Töreni başlıklı 4 bölümden oluşan zirveye akademik ve profesyonel dünyadan yoğun katılım olması bekleniyor.                                                                       Zirvedeki oturumlarda, aralarında, Lidyana Kurucusu ve CEO’su Hakan Baş, Paraşüt Kurucusu ve CEO’su Sean Yu, Hürriyet CEO’su Çağlar Göğüs, Microsoft Yazılım Geliştirme Teknolojileri Genel Müdür Yardımcısı Cavit Yantaç ve Ericsson Ortadoğu ve Afrika Bölgesi, Stratejik Yatırımlardan Sorumlu İş Geliştirme Müdürü Deniz Köylü gibi çok sayıda yetkin konuşmacı yer alacak. 

16-11/10/btz-poster-2.png

Geçtiğimiz yıllarda aralarında Microsoft, Vodafone, sahibinden.com gibi 90’a yakın firmanın yer aldığı BT Alanı ise şirketlerin katılımcılarla birebir iletişim kurabildiği, ürün ve hizmetleri hakkında tanıtım olanağı veren fuaye alanı olarak konumlanıyor.

İnteraktif Bölümde, gerçekleştirilen Speed-Networking ve Coffee Time tarzı aktivitelerle de katılımcıların birbirleri ile etkileşimi sağlanıyor. Türkiye’de ilk olarak BTZ 2010 kapsamında düzenlenen İşletme Mühendisliği Kulübü Sosyal Medya Ödülleri’nde ise sosyal medyayı en iyi kullanan kişi ve kurumlar halk oylaması sonucunda belirlenerek ödüllendirilecektir.

Kayıt ve program için tıklayın
yazarKerem Enginar

Özellikle akıllı telefonlar olmak üzere uzun süredir en yeni mobil ürünleri inceleyen Kerem, bunun yanı sıra donanım ürünleriyle de ilgileniyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Bilişim Teknoloji Zirvesi için geri sayım başladı”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Sivil giriş olacak mı yoksa kayıtlı, öğrenci, davetli giriş mi söz konusu haberde bu ayrıntı yok.

" Bilişim Teknoloji Zirvesi için geri sayım başladı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Bilişim Teknoloji Zirvesi için geri sayım başladı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Bilişim Teknoloji Zirvesi için geri sayım başladı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "