Okunma

Bilişim Teknolojileri Günleri Etkinliği Başlıyor


14 Mayıs 2014 Çarşamba 11:45
Bilişim Teknolojileri Günleri Etkinliği Başlıyor

İstanbul Üniversitesi IEEE Öğrenci Kulübü Computer Society departmanı tarafından bu yıl ilki düzenlenen BİLTEG (Bilişim Teknolojileri Günleri) Etkinliği her yıl bilişim teknolojilerinin güncel bir alanına odaklanıp, o konu hakkında uzman konuşmacılarla katılımcıları bilgi sahibi yapmayı amaçlıyor.

Bu sene dünyadan ve ülkemizden gelen çeşitli siber saldırı haberlerinin de etkisiyle bilgi sahibi olmaya başladığımız ‘Siber Güvenlik’ konusuna odaklanan etkinlikte alanında uzman beş konuşmacı ile birlikte ‘Siber Güvenliğe Giriş’ ve ‘Siber Güvenlik Alanında Kariyer’ temaları işlenecek.

Diğer ‘Siber Güvenlik’ etkinliklerinden farklı olarak, her bilgi seviyesine hitap etmeyi amaçlayan etkinlikte eğlenceli ve uygulamalarla desteklenmiş sunumlarla katılımcıları sıkmadan bilgilendirmek isteniyor.

Katılım ücretsiz

26 Mayıs 2014 tarihinde İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü’nde gerçekleşecek BİLTEG Etkinliği‘ne ‘Siber Güvenlik’ sektörü hakkında bilgi sahibi olmak isteyen herkes ücretsiz olarak katılabilecektir.

Etkinlik hakkında detaylı bilgi için BİLTEG web sayfasını inceleyebilirsiniz.

:: Etkinliğe katılmayı düşünüyor musunuz?
yazarAli Aydoğdu

Yıllardır SDN Forum'da yöneticilik yapan Ali, artık teknoloji dünyasındaki son dakika gelişmeleriyle de sizlerle olacak.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Bilişim Teknolojileri Günleri Etkinliği Başlıyor”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    IEEE öğrenci toplulukları bütün üniversitelerde çok başarılı etkinlikler gerçekleştiriyor. Tebrikler.

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Boylesine güzel bir konuda etkinlik mükemmel olmuş.tebrikler

  3. SDN Okuru dedi ki:

    helal olsun

" Bilişim Teknolojileri Günleri Etkinliği Başlıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Bilişim Teknolojileri Günleri Etkinliği Başlıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Bilişim Teknolojileri Günleri Etkinliği Başlıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "