Okunma

Bilişim Zirvesi 2010’da Akıllı Ev Şovu


02 Ekim 2010 Cumartesi 12:00
Bilişim Zirvesi 2010’da Akıllı Ev Şovu

Bağlantı ve teknoloji ürünleriyle tanınan  ZyXEL, 4-5 Ekim tarihlerinde düzenlenen Bilişim Zirvesi 2010‘un “Akıllı Ev-Ofis Çözümleri” oturum sponsoru oldu.(Haftanın Yazılımları: Akıllı Ev Araçları)

ZyXEL, zirve çerçevesinde 5 Ekim Salı günü 13.30-14.30 saatleri arasında Galata Salonu’nda düzenlenecek olan oturumla katılımcıları akıllı ev ve ofis konsepti ve yararlanılan teknolojiler konusunda bilgilendirecek.

 

 

Akıllı Ev Konsepti

Bilişim Zirvesi 2010, Harbiye‘de bulunan Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda ziyaretçilerini ağırlayacak.

Firmanın fuarda tanıtacağı ev ise, ağ teknolojileri sayesinde geleceğin yaşam mekanlarının nasıl olduğunu gösterecek. Tüm cihazların bir birine bağlandığı akıllı ev konsepti, internet üzerinden de yönetilmeye uygun olacak.

:: Firmanın akıllı ev konseptini görmek için fuara gidecek misiniz?

 

 

 

 

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Bilişim Zirvesi 2010’da Akıllı Ev Şovu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Bilişim Zirvesi 2010’da Akıllı Ev Şovu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Bilişim Zirvesi 2010’da Akıllı Ev Şovu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "