Okunma

Bilişim Zirvesi 2012 ve Sosyal Medya


16 Ağustos 2012 Perşembe 12:37
Bilişim Zirvesi 2012 ve  Sosyal Medya

İstanbul Haliç Kongre Merkezi’ne taşınan ve bu yıl Vodafone’un ana sponsorluğunda 11 – 13 Eylül 2012 tarihleri arasında “Sonraki adım” teması ile gerçekleştirilecek ICT Summit Eurasia – Bilişim Zirvesi’12, sosyal medya ve pazarlama alanındaki gelişmeleri özel bir konferansta ele alacak.

13 Eylül 2012, Perşembe günü yapılacak Pazarlama ve Sosyal Medyada Sonraki Adım Forumu, Anadolu Ajansı ve TTBoom’um destekleriyle düzenleniyor.

Bilişim Zirvesi’12 hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Markaların sosyal mecrada nasıl daha geniş kitlelere ulaşabilecekleri, müşteri istek ve davranışlarını nasıl ölçümleyip analiz edebilecekleri yönünde uzmanların özel sunumlarıyla zenginleşecek etkinlik, yeni nesil pazarlama yaklaşımlarına ışık tutacak.

Viral Pazarlama masaya yatırılıyor

Moderatör olarak katılacağım “Viral Pazarlama” başlıklı panelde, sosyal medyatik isimler; medya mensupları, kullanıcılar ve reklam dünyasıyla bir araya gelecek.

ICT Summit Eurasia – Bilişim Zirvesi’12, AB Bakanlığı, Ekonomi Bakanlığı, Ulaştırma Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı, Savunma Sanayi Müsteşarlığı, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin yanı sıra onlarca ulusal ve uluslararası sivil toplum örgütünün destekleriyle gerçekleştiriliyor.
yazarHakkı Alkan

ShiftDelete.Net'in kurucusu olan ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; kişisel sitesi hakkialkan.com üzerinden de blog güncellemektedir. 
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Bilişim Zirvesi 2012 ve Sosyal Medya konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Bilişim Zirvesi 2012 ve Sosyal Medya ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Bilişim Zirvesi 2012 ve Sosyal Medya ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "