Okunma

Bilişim Zirvesi Kapılarını Açıyor


13 Eylül 2011 Salı 10:24
Bilişim Zirvesi Kapılarını Açıyor

23 ülkeden 244 konuşmacı ve yine 23 ülkeden 4 bini aşkın bilişim profesyonelini bir araya getirecek olan etkinliğe dünyaca ünlü kriz kahini, ekonomi uzmanı John Perkins ve Y Kuşağı Uzmanı Michael MvQueen konuşmacı olarak katılacak.

2000 yılından bu yana Bilişim Zirvesi adıyla yapılan etkinlik bu yıldan itibaren Vodafone‘un ana sponsorluğunda ICT Summit Eurasia – Bilişim Zirvesi ’11 ismiyle düzenlenecek.

Etkinlikle ilgili olarak bugün İstanbul’da düzenlenen basın toplantısına katılan ve aralarında Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkanı Serpil Timuray, TBD Başkanı Turhan Menteş, TBV Başkanı Bülent Gönç, TEDER Başkanı Serhat Özeren, TESİD Başkanı Müjdat Altay, TÜBİSAD Başkan Yardımcısı Levent Kızıltan, TÜTED Başkanı Adil Zafer Müftüoğlu, TÜBİDER Başkanı Erkin Fındık ve YASAD Başkanı Şerif Beykoz’un bulunduğu sektör temsilcileri etkinliğe tam destek verdiklerini açıkladılar.

ICT Summit Eurasia – Bilişim Zirvesi ’11 etkinliği kapsamında çeşitli konferanslar gerçekleştirilecek. Bunlar arasında Bölgesel İş Fırsatları, E-ticaret, Sınırsız İletişim, Sosyal Medya, Sınırsız Oyun, m-Sağlık / Tele Sağlık, Mobilişim, Bölgesel Finans Çözümleri ve Kaspersky Lab IT Security Day konferansları bulunuyor.

 

:: Bilişim Zirvesi ilginizi çekiyor mu?

 
yazarÖzgür Çetin

10 yılı aşkın süredir teknoloji ve internet sektörüne yazılarıyla katkıda bulunan Özgür Çetin, mobil cihazlara ve dijital fotoğraf dünyasına özel bir ilgi duymaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Bilişim Zirvesi Kapılarını Açıyor”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    700 tl istiyolar gitmek için…

" Bilişim Zirvesi Kapılarını Açıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Bilişim Zirvesi Kapılarını Açıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Bilişim Zirvesi Kapılarını Açıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "