Okunma

Bilişim Zirvesi’16 için tarih belli oldu


25 Ekim 2016 Salı 14:50
Bilişim Zirvesi’16 için tarih belli oldu

Bilişim Zirvesi için beklenen tarih sonunda belli oldu. Bu yıl Dijital Evrim ile Endüstri 4.0 ana temasının bizi beklediği organizasyona 200‘ün üzerinde konuşmacı katılacak. Bilişim Zirvesi’16 – ICT Summit tüm dünyanın tanıdığı katılımcılarıyla beraber 22-23 Kasım tarihleri arasında bizlerle olacak.

Bilişim Zirvesi’16 için verilen tarih 22-23 Kasım

Bilişim Zirvesi’16 – ICT Summit etkinliği bu yıl 22-23 Kasım tarihlerinde İstanbul Haliç Kongre Merkezi‘nde düzenlenecek.

T.C. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Bilgi Teknolojileri Kurulu Başkanı Dr. Ömer Fatih Sayan gibi isimlerin de davetli olduğu söyleyelim.

16-10/25/bilisim-zirvesi-16-icin-tarih-belli-oldu-2.JPG

Digital Evrim’in Organizasyonu” kitabının yazarı Sriram Narayan ve Robert Bosch Engineering and Business Solutions Başkan Yardımcısı & İşletme Birimi Başkanı Gaur Dattatreya ise konuşmacılar arasında en dikkat çekici isimler olarak görülüyor.

Zengin içerikli yapısıyla dikkat çeken Bilişim Zirvesi’nde bu yıl “Dijital Evrim ile Endüstri 4.0” ana temasında, “No way out! (Kaçış yok)” mottosu işlenecek. Zirvede dijital evrimin dediğimiz kavramın yol haritası oluşturulurken, Endüstri 4.0 dalgasını yakalamanın ipuçları da masaya yatırılacak.
yazarEmin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Bilişim Zirvesi’16 için tarih belli oldu”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    1 kişi 690 TL mi? Şaşırmış bunlar. O paraya gider aksiyon kamerası alırım. 🙂

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Herkes davetli mi acaba??

" Bilişim Zirvesi’16 için tarih belli oldu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Bilişim Zirvesi’16 için tarih belli oldu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Bilişim Zirvesi’16 için tarih belli oldu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "