Okunma

Bilişimcilere Flört Kursu!


12 Ocak 2009 Pazartesi 10:14
Bilişimcilere Flört Kursu!

Bilgisayarlarla fazla içli dışlı olduğu için sosyal hayatını yeterince düzene oturtamayanlardansanız, Almanya’daki Potsdam University‘e geçiş yapmanın yollarını aramanızda fayda var.

Zira bu üniversitede, BT mühendisliği alanında doktora yapan 440 öğrenciye, flört etmeye yönelik SMS ve e-posta yazma, partilerde çevresindekileri etkileme ve reddedilmeyle başa çıkma konusunda kurs veriliyor.

Hedef: İş Hayatına Atılmak

Esasen iş dünyasına kolay giriş yapabilmek için tasarlanan bu kurs, aynı zamanda öğrencilerin vücut dili, topluluk önünde konuşma, stres yönetimi ve sunum yeteneklerini de geliştirmeyi hedefliyor. Bakalım bu uygulamanın emsaline, ülkemiz üniversitelerinde de yakın gelecekte rastlanacak mı.

:: Konuyla ilgili görüşlerinizi forumda paylaşın.

Bilgi İçin : Potsdam Üniversitesi
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

5 yorum - “Bilişimcilere Flört Kursu!”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  İnsanlık açısından büyük bir adım 🙂

 2. SDN Okuru dedi ki:

  ya yok artık bu kadarda olamaz 🙂

 3. SDN Okuru dedi ki:

  süper ya 🙂

 4. SDN Okuru dedi ki:

  Zaten Almanya’da yüksek lisans yapmayı düşünüyordum bilişim alanında aklımda hangi üniversiteler olabileceğine dair soru işaretleri vardı. Şimdi bütün soru işaretleri kalktı. Tek tercih..
  Postdam University.. Haber için teşekkürler…

 5. SDN Okuru dedi ki:

  Aaaa. Olur mu bizde hiç? Daha laiklik var, başörtüsü var…

" Bilişimcilere Flört Kursu! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Bilişimcilere Flört Kursu! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Bilişimcilere Flört Kursu! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "