Bill Gates ve Mark Zuckerberg güçlerini birleştirdi!


28 Mart 2020 Cumartesi 12:45
Bill Gates ve Mark Zuckerberg güçlerini birleştirdi!

Milyarderler, Mark Zuckerberg ve Bill Gates, ABD salgının merkezi haline gelirken Corona virüsü için bir tedavi bulmak adına güçlerini birleştirdiler. Zuckerberg ve karısı Priscilla Chan, Chan Zuckerberg Girişimi aracılığıyla “Covid-19 Terapötik Hızlandırıcı” yı organize eden Bill & Melinda Gates Vakfı‘na 25 milyon dolar bağışta bulundu. Gates Vakfı, geçen ay 50 milyon dolar bağışlarken, Wellcome ve Mastercard toplam fonunu 125 milyon dolara kadar çıkardı ve hastalıklarla savaşabilecek antiviral ilaçları araştırdı.

Zuckerberg’den Bill Gates’in vakfına 25 milyon dolar bağış

Bill Gates ve Mark Zuckerberg

Bill & Melinda Gates Vakfı’nın genel müdürü Mark Suzman konuyla ilgili olarak, “COVID-19 gibi virüsler hızla yayıldı, ancak aşıları ve onları durdurmak için tedavilerin geliştirilmesi yavaş sürüyor. Dünyayı ve savunmasız olan insanları COVID-19 gibi salgınlardan korumak istiyorsak, araştırma ve geliştirmeyi daha hızlı hareket ettirmek için bir yol bulmamız gerekiyor. Bu, hükümetlerin, özel teşebbüslerin ve hayır kurumlarının Ar-Ge’ye fon sağlamak için hızlı hareket etmelerini gerektiriyor.” dedi.

Amaç uygun fiyatlı tedaviyi geliştirmek

Projenin amacı, Covid-19 hastalığı için dağıtılacak uygun fiyatlı tedaviler geliştirmek. Hızlandırıcı, Covid-19 hastalarının tedavisi için yeni ve mevcut ilaçları değerlendirecek. “Covid-19 Terapötik Hızlandırıcı” da proje üzerinde Dünya Sağlık Örgütü ile birlikte çalışacak. Zuckerberg konuyla ilgili olarak, ” Esasen fikrin amacı, bir ilacın birden fazla hastalığa karşı yardımcı olabilmesidir. Bu nedenle önceden güvenli olarak taranan tüm ilaçlar alınıp test edilerek Corona virüsü semptomlarını azaltmak için kullanılabilir.” dedi.

Silikon vadisi teknoloji devlerinin bu girişimi ile fonlamayı artırarak, ilaç şirketlerine yeni bir tedavi geliştirme ve dağıtma yarışını hızlandırabilir. Finansman ayrıca araştırmacıların mevcut ilaçlara daha ayrıntılı bakmasını sağlayabilir. Covid-19 Corona virüsü için potansiyel tedaviler değerlendirilebilir. Bu da dünyaya hastalığı yavaşlatarak hastaneler ve yoğun bakım ünitelerinin yükünü azaltır.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

15 yorum - “Bill Gates ve Mark Zuckerberg güçlerini birleştirdi!”

 1. Ziyaretçi dedi ki:

  virüsü tasarlayan yıllar önce bill gates ve John Hopkins üniversitesi dir, zaten

 2. Ziyaretçi dedi ki:

  Yeni dunya için zemin hazırlıyorlar bakalım yeni cipleri bulduk size takıcaz ne zaman diyecekler

 3. Ziyaretçi dedi ki:

  Sene bilmem kaç. Afrika’da salgin bir hastalık var. Bill Gates ve adamları onlar için aşı geliştiriyor. 30-40 bine yakın insan bu aşılar ile asi oluyor ve çoğu o gün içinde ölüyor sağ kalan 6-7 bin civarı insan ise yaşlılık zamanında diyabet hastası, diyaliz hastası oluyor. Ve Bill Gates a
  O asi olup 40 bin insanın 7 binini kurtardik diye manşet yapıyor. Araştırın okuyun arkadaşlar. O aşılar neden Afrika da denendi niye çoğu oldu az kişi kurtuldu bunu neden söylemiyorlar.

 4. Ziyaretçi dedi ki:

  Yaw arkadaşlar yapmayın etmeyin, Bill 1995 den beri virüslerle savaşıyor (bilgisayar) şimdi ordaki tecrübesini gerçek hayatta uyarlayacak sadece.
  Ne bu komplo teorileri.

 5. Ziyaretçi dedi ki:

  Dünyayı kapitalizm yönetirken asla inanmam virüs %99 ihtimalle yapay yani doğal felan olamaz. Doğal olsa ölüm oranı %70 80 lerde gezerdi bence yapay olduğu için az nüfusu öldürelim ve parayı aşıdan kıralım dediler. Benim düşüncem bu

 6. Ziyaretçi dedi ki:

  İki yahudi bir arada ise kesin bu işte çok para vardır

  1. Ziyaretçi dedi ki:

   sesli güldüm. sessiz düşündüm. doğru tespit

 7. Ziyaretçi dedi ki:

  Su dünyanın başına bir dert geliyorsa toprağı eşeler gibi karıştırın illa ki Bill Gates yada onun bağlantılı olduğu yerlerden çıkıyor. Şeytan ile işbirliği içinde bu insanlar. Mason birliği thuert örgütü ve birçok grup ile bunlar bağlantılı. Ortadoğu da mossat örgütünün kurucusu da bu adamlar. İlerde 5g sistemi ile herşeyi kontrol etmeye çalışacaklar
  Adamların yıllardır üzerinde çalıştığı sistem böyle. Şeytanı fikirler. Para, teknoloji, kadınlar, fırsatlar ve insanları analiz edici yöntemler, elindeki telefon ve aradığın şeyler hemen hemen herşey artık üst akıl ile seni ele geçirip istediği gibi robotlastirma yöntemi. Adamlarda zaten para çok is senin cebindeki parayı nerde harciyorsun nerelere gidip kimlerle arkadaşlık ediyorsun. Onların peşinde. Din dil ırk artık bitik herkes onların elinde bir oyuncak olacak gibi algı oluşturma yöntemi
  Bunu da Çin’den başlayıp 5g ile dünyaya yayiyorlar. Bil Gates rackfeller Madonna aynı şeytanı planlar

  1. Ziyaretçi dedi ki:

   Mason mason diye dige kafayı kıracaksınız 😁 Biraz çalısın üretin gerzekler hep bir eziklik hep bir iftira komple teorisi ama üretim bilim yok

   1. Ziyaretçi dedi ki:

    he gülüm. sen uyu

 8. Ziyaretçi dedi ki:

  Bill yıllar önce bu tür virüslerin çıkacağını söylemişti demekki yıllardır üzerinde uğraştılar panzehir hazir sadece daha fazla yaygınlaşması lazım komplo teorileri olmaktan çıkıyor işin içine para girdimi bence olurmu olur

 9. Ziyaretçi dedi ki:

  Virusu cikaran Bill Ve Karisinin Vakfi. Ciban basi bu adam.

 10. Ziyaretçi dedi ki:

  İki paragöz, kapitalist bir araya gelecekler ve de ücretsiz bir şey üretecekler..!! buna kargalar bile güler, bunlar 50 milyon dolar bağışlarsa, 50 milyar dolar geri alırlar. Bu ikisi leş yiyici, fırsatını bulunca ceplerini doldururlar.

 11. Ziyaretçi dedi ki:

  Ya 2side kureselci virusu cikaran taraftalar yani.. bill gates zaten virus amerikaya gelmeden 1 hafta once rtik microsofttan ayriliyorum saglik islerine odaklanacam diye istifa etti.. adamlar artik acikca soyluyor biz burdaiz die..

 12. Ziyaretçi dedi ki:

  Öyledir tabi oyunun içinde zaten bunlar

" Bill Gates ve Mark Zuckerberg güçlerini birleştirdi! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Bill Gates ve Mark Zuckerberg güçlerini birleştirdi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Bill Gates ve Mark Zuckerberg güçlerini birleştirdi! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

 1. 1 Samsung Galaxy S20 FE satın almak için 5 sebep! Samsung Galaxy S20 FE satın almak için 5 sebep!
 2. 2 11 yaşındaki teknoloji editörünün çantasında ne var? 11 yaşındaki teknoloji editörünün çantasında ne var?
 3. 3 SDN ofisi olarak Karadeniz'i turladık! SDN ofisi olarak Karadeniz'i turladık!
 4. 4 Bedava kahve getiren uygulamalar Bedava kahve getiren uygulamalar
 5. 5 iPhone 12 Pro kutusundan çıkıyor (Video) iPhone 12 Pro kutusundan çıkıyor (Video)
 6. 6 Kojima yeni oyunu için harekete geçti Kojima yeni oyunu için harekete geçti
 7. 7 Buraların kralı neden Samsung? Buraların kralı neden Samsung?
 8. 8 Yok böyle monitör! LG Ultragear 27GN950 inceleme Yok böyle monitör! LG Ultragear 27GN950 inceleme
 9. 9 Yılların iOS efsanesini Android ile bitirdik! Yılların iOS efsanesini Android ile bitirdik!
 10. 10 Huawei Mate 40 serisi tanıtıldı! İşte detaylar Huawei Mate 40 serisi tanıtıldı! İşte detaylar