Okunma

Bilmök bu yıl Konya’da düzenleniyor!


01 Mart 2017 Çarşamba 09:30
Bilmök bu yıl Konya’da düzenleniyor!

Her yıl farklı bir üniversitenin Bilgisayar Mühendisliği Bölümü tarafından gerçekleştirilen BİLMÖK yılda bir kez toplanarak, iletişim ve düşünce ağını genişletmeyi amaçlıyor.

Bilmök herkes için

BİLMÖK’17 her yıl olduğu gibi bu yıl da sektöre yön veren alanında uzman konuşmacılar öğrencilerle buluşacak. Kongreye her üniversitenin ilgili bölümünden resmi temsilcilerin yanı sıra ilgili bölümlerin öğrencileri, akademisyenleri, sektör temsilcileri ve mezunları katılabilir.

3 gün sürecek olan etkinlik, 3 Mart 2017 Cuma günü sabahı açılış konuşmaları ile başlayacak. Gün konuşmacı oturumlarıyla devam edecek. 4-5 Mart tarihlerinde ki oturumlarla da sektörün nabzı tutulacak.

17-02/27/1483094733_bilmok.jpg

Kongre Salonu Fuaye Alanında şirketlerle iletişim kurabileceğiniz, öğrenci projelerini görebileceğiniz, hem eğlenebileceğiniz hem de bilgilenebileceğiniz stantlar sizlerle olacak.

::Böyle etkinlikleri faydalı buluyor musunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Bilmök bu yıl Konya’da düzenleniyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Bilmök bu yıl Konya’da düzenleniyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Bilmök bu yıl Konya’da düzenleniyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "