Okunma

Otomobil Hediyeli Teknoloji Alışverişi


16 Şubat 2009 Pazartesi 10:23
Otomobil Hediyeli Teknoloji Alışverişi

Bugün başlayan kampanyanın sahibi Bimeks. Firmanın, internet sitesi dışındaki mağazalardan alışveriş yaparak çekilişe katılabiliyorsunuz. 28 Şubat’ta sona erecek kampanyaya katılmak için 100 TL ve üzerinde alışveriş yapılması isteniyor. Her gün için yapılacak çekilişler sonucunda toplam 13 kişi otomobil sahibi oluyor.


Bu kampanya sonunda 13 şanslı isim Citroen C3 sahibi olacak.

Kampanyaya dahil olmak için alışveriş sonrasında size verilen fişteki numarayı ad, soyad ve adres bilgilerinizle birlikte kısa mesaj olarak 5473’e göndermeniz isteniyor. Bimeks’in İstanbul Yeşilköy’deki Teknoport mağazasında gerçekleştirilecek olan çekiliş sonucu 13 kişi Citroen C3 otomobil sahibi olacak.

Bilgi için: Bimeks

:: Bu kampanya alışveriş alışkanlıklarınızı değiştirir mi?
yazarMelih Çelik

Gazeteciler Mahallesi Yazarlar Sokak doğumlu olduğu için meslek olarak gazeteciliği seçmiştir. Şu sıralar, geçmişte kendisi için söylenen 'internette on editör gücündedir' ünvanını yeniden almak için uğraşmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Otomobil Hediyeli Teknoloji Alışverişi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Otomobil Hediyeli Teknoloji Alışverişi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Otomobil Hediyeli Teknoloji Alışverişi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "