Okunma

Bimeks’e Yeni Genel Müdür


21 Nisan 2009 Salı 14:28
Bimeks’e Yeni Genel Müdür

Önceki görevine ek olarak satınalma biriminin direktörlüğünü de yürüten Arif Bayraktar, Genel Müdürlüğe getirilmesinin ardından bu görevi Satış Direktörü Kayhan Ozar’a devretti. Mart 2009’da Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) başkanlığına atanan Prof. Dr. Vedat Akgiray’ın yürüttüğü Yönetim Kurulu Başkanlığına ise Murat Akgiray getirilmişti.


Yeni Genel Müdür Arif Bayraktar 1991’den bu yana Bimeks’te çalışıyor.

Bimeks’in yeni Genel Müdürü Arif Bayraktar, yeni görevine ve hedeflerine ilişkin şunları söyledi: “Yönetim Kurulumuzun şahsıma gösterdiği güvene teşekkür ederim. 1990 yılında kurulan bilişim teknolojisi ve tüketici elektroniği perakendeciliğinin Türkiye’deki lider ve öncü markalarından Bimeks’i daha da ileriye taşımak için profesyonel ve dinamik kadromuz ile ilerlemeye devam edeceğiz. Hızlı büyüme trendimizi koruyacağız” şeklinde konuştu.

:: Bimeks’in yeni genel müdürüne mesajlarınız neler?

Bilgi için: Bimeks
yazarMelih Çelik

Gazeteciler Mahallesi Yazarlar Sokak doğumlu olduğu için meslek olarak gazeteciliği seçmiştir. Şu sıralar, geçmişte kendisi için söylenen 'internette on editör gücündedir' ünvanını yeniden almak için uğraşmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Bimeks’e Yeni Genel Müdür konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Bimeks’e Yeni Genel Müdür ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Bimeks’e Yeni Genel Müdür ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "