Okunma

Binalı Yıldırım ve İnternet


06 Kasım 2009 Cuma 07:32
Binalı Yıldırım ve İnternet

Kullandığımız internet altyapısı, internetle ilgili yasal düzenlemeler ve daha birçok önemli mesele, Ulaştırma Bakanlığı‘nın himayesinde gerçekleşiyor. 3G, bunun en son örneği idi. Uzun süreden beri beklenen bu yeni teknoloji, bakanlık bünyesinde görev yapan kurumlar tarafından verilen lisans ile birlikte çalışmaya da başlamış oldular.

İnternette Sansür!

#2009_11_05_Binali_yildirimla_internet.mp4 #

Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, isim vermeden Türkiye‘de erişimi engellenen sitelere de değindi. Yerel yatırımlar yapmadan hizmet veren internet devlerinin adil davranmadığını belirtti. Daha fazlası, yukarıdaki videoda.

:: Binali Yıldırım’ın görüşleri için ne düşünüyorsunuz? Forumda tartışalım.
yazarHakkı Alkan

ShiftDelete.Net'in kurucusu olan ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; kişisel sitesi hakkialkan.com üzerinden de blog güncellemektedir. 
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Binalı Yıldırım ve İnternet konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Binalı Yıldırım ve İnternet ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Binalı Yıldırım ve İnternet ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "