Binlerce iş ilanı Secretcv.com’da!


01 Nisan 2019 Pazartesi 14:52
Binlerce iş ilanı Secretcv.com’da!

Secretcv.com iş bulma siteleri veya iş ilanı siteleri olarak adlandırılan web siteleri arasında öne çıkan sitelerden biri. İş ilanları yayınlamasının yanında “İş Profili Araştırması” türündeki çalışmaları ile de öne çıkan site, veri tabanında 20 milyondan fazla adayın CV’sini bulunduruyor.

60 binin üzerinde firmanın kayıtlı olduğu ve personel alımı için secretcv.com adresini kullandıkları düşünülürse, sektördeki önemli oyunculardan birisi olduğu anlaşılabiliyor.

Farklı sektörlerde iş arayan kişilerle eleman arayışında olan firmaları buluşturan platform, iş dünyasına yaptığı diğer katkılar nedeniyle de rakiplerinden sıyrılmayı başarıyor.

Secretcv nedir? Ne yapar?

Secretcv üyeleri arasında bulunan firmalar, 20 milyonu aşan aday havuzu içinde aradıkları özelliklere sahip olan personele kolay biçimde ulaşabiliyorlar. Firmaların kendi insan kaynakları süreçlerine uygun şekilde filtremeler yaparak ve aradıkları adayda bekledikleri özellikleri ekleyerek Secretcv veri tabanında yaptıkları aramalar, en uygun personele ulaşmalarını sağlıyor.

İş arayan kişiler açısından bakıldığında ise önemli kolaylıklar sağlayan bir platform olduğu söylenebilir. Secretcv.com adresine giden kişiler, “aday girişi” veya “cv oluştur” butonlarını kullanarak özgeçmiş hazırlayabiliyorlar.

Hazırladıkları CV veya birden çok CV ile sitede belirledikleri iş ilanlarına başvuru yapabilen adaylar, sonuca kısa sürede ulaşabiliyorlar. Tabi firmalar tarafından yapılan Secretcv veri tabanında yapılan aramalar sonucunda da iş görüşmesine davet edilebiliyorlar.

Secretcv’nin işe yerleştirme oranları diğer sitelerle kıyaslandığında daha yüksek bir seviyede bulunuyor. Diğer sitelere göre daha yüksek oranda geri dönüş yapan firmalar, aradıkları personel için adaylara teklif yapıyorlar.

Yirmi yıllık süreç içinde Secretcv aracılığıyla işe giren kişi sayısı ise milyonu aşıyor. Yani iş dünyasının önemli sorunlarından birisi olan İnsan Kaynakları Planlaması ve İnsan Kaynakları Süreçlerine önemli bir katkı yapıyorlar.

Secretcv finans sektörü iş ilanları

Her sektör ve her pozisyon için iş ilanlarının bulunabildiği site, finans iş ilanları tarafında da öne çıkıyor. Genel Müdür gibi pozisyonlardan Finans Personeli gibi pozisyonlara kadar farklı kademeler için finans sektörü iş ilanları yayınlanıyor. Sürekli güncellenen iş ilanları sayfasında toplamda 25 bine yakın ilan yayınlayan sitede her gün güncellenen 550 civarında finans sektörü iş ilanına ulaşmak mümkün.

Sitede yayınlanan finans sektörü iş ilanlarının yüzde 75 civarında bulunan kısmı, Finans Sektörünün kalbi olan İstanbul’un Avrupa Yakası ve Asya Yakası için yayınlanıyor. Geriye kalan ilanlar ise Türkiye’deki diğer illerde bulunan firmalar tarafından yayınlanan iş ilanları.

İstanbul’un yanı sıra tüm ilanların yüzde 25’ini oluşturan diğer iller için finans sektörü iş ilanlarının, finans sektöründeki kalifiye personel ihtiyacını gidermeyi kolaylaştırdığı söylenebilir. Tabi bu sektörde iş arayan kişiler de kendilerine uygun işlere en kolay biçimde ulaşabilirler.

Sektörde önemli bir ihtiyacı karşılamak için hizmet veren Secretcv, firmalara doğru adaya ulaşma görevinde önemli miktarda zaman ve emek tasarrufu sağlarken, iş arayan adaylara da doğru işe yerleşme imkânı sağlıyor.

Secretcv yayınları

İş ilanlarını yayınlayan ve iş verenlerle iş arayan kişileri aynı platformda buluşturan site, basılı yayınlara verdiği destekle de finans sektörüne önemli bir katkıda bulunuyor.
Çok yönlü faaliyetleri ile dikkat çekmeyi başaran Secretcv, iş dünyasının sıklıkla referans aldığı kitapların basımını ve sponsorluğunu da üstleniyor.

Avukat Ergun İnce’nin yorumuyla okuyabileceğiniz “İş Hukuku” kitabı, iş hukukunun yapılan son kanunlar sonrasındaki güncellenmiş halini veriyor. Aynı yazarın “İşyerlerinde Korkulu Bir Düş Mobbing” kitabı veya Kevın Roberts’ın yazdığı “Lovemarks Etkisi”, M. Ruhi Gökmoğol’un “Yönetsel Karar Verme Teknikleri” kitabı da bu yayınlar arasında bulunuyor.

Dolayısıyla iş dünyasına yardımcı olan bazı önemli kitapların Secretcv.com sponsorluğunda yayınlandığı söylenebilir.

Secretcv verileri

Çok geniş bir aday havuzu veri tabanına sahip olan web sitesi, elindeki verileri yayınlamayı ve analiz etmeyi de ihmal etmiyor. Şirketin yayınladığı “İş Profili” araştırması gibi araştırmalar, Finans sektörünün yanı sıra tüm sektörlerin ve tüm Türkiye’nin iş profili haritası hakkında bilgi edinmenizi sağlıyor.

Özellikle İK konusunda aktif çalışmalar ve araştırmalar yapan şirket, öne çıkan sektörler ve pozisyonlar hakkında da bilgi sağlıyor. Secretcv.com Müdürü Okan Tütüncü, Şu anda gözde olan sektörler arasında Finans sektörünü ilk sıralarda gösteriyor. Verilere göre bu sektörde ve ilgili sektörlerde öne çıkan pozisyonlar ise Şube Sigorta Yöneticisi, Finansal Danışman, Finansal Güvence Danışmanı gibi pozisyonlar olarak görünüyor.

Gelecekte Finans ve Sigorta sektörlerinde büyüme görüleceğini öngören Secretcv istatistikleri, Sosyal Medya Uzmanlığı gibi mesleklerin de öne çıkan meslekler arasında bulunacağını söylüyor. “Dijital devrim” olarak adlandırılan süreç nedeniyle Sosyal Medya Uzmanlığı gibi pozisyonların yanı sıra (görselliğin önem kazanmasıyla birlikte) tasarım ve görsel sanatlar pozisyonlarında da talebin artması bekleniyor. Hemen her sektörde hızlı biçimde gelişen teknolojiye ayak uyduran kişiler için yeni pozisyonlar açılmasını bekleyen web sitesi, satış pozisyonları gibi dalların popülerliğini kaybetmeyecek olan pozisyonlar olduğunu belirtiyor.

Secretcv.com adresini ziyaret etmenizi ve ayrıntılı biçimde incelemenizi önerebiliriz.
yazarHazal Orta

2012 yılında editörlük kariyerine başlayan yazarın yolu yakın zamanda ShiftDelete.Net ile kesişti. Teknoloji gündemini yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan teknolojik gelişmeleri okurlara aktarıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Binlerce iş ilanı Secretcv.com’da!”

 1. Ziyaretçi dedi ki:

  ben yıllarca secretcv den iş aradım ama bulamadım, çok üst düzey özellikleriniz varsa, iyi iş buluyorsunuz, zaten o tür özellikleriniz varsa, bu siteye ihtiyaç duymazsınız. Sitede ki işlerin % 70 i satış – pazarlama. Yani satış yapamadın mı, kapıya koyuyorlar. ÇÖP

 2. Ziyaretçi dedi ki:

  Çok teşekkürler

" Binlerce iş ilanı Secretcv.com’da! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Binlerce iş ilanı Secretcv.com’da! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Binlerce iş ilanı Secretcv.com’da! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

 1. 1 JBL Clip3 bluetooth hoparlör incelemesi! JBL Clip3 bluetooth hoparlör incelemesi!
 2. 2 Orta segment savaşları! realme 7 Pro vs Poco X3 NFC Orta segment savaşları! realme 7 Pro vs Poco X3 NFC
 3. 3 Oyun savaşları başlıyor! PlayStation 5 vs PC Oyun savaşları başlıyor! PlayStation 5 vs PC
 4. 4 RTX 3070'li Game Garaj Deluxe 7A inceleme! RTX 3070'li Game Garaj Deluxe 7A inceleme!
 5. 5 Yetkili bi abi ile teknoloji sohbeti gerçekleştirdik! Yetkili bi abi ile teknoloji sohbeti gerçekleştirdik!
 6. 6 Kendisini AirPods Pro zanneden 109 liralık kulaklık! Kendisini AirPods Pro zanneden 109 liralık kulaklık!
 7. 7 Anker Nebula Apollo taşınabilir projeksiyon inceleme! Anker Nebula Apollo taşınabilir projeksiyon inceleme!
 8. 8 Xiaomi Mi Robot Vacuum inceleme! Xiaomi Mi Robot Vacuum inceleme!
 9. 9 Ofis içi video: Hakkı Alkan hediye dağıtıyor! Ofis içi video: Hakkı Alkan hediye dağıtıyor!
 10. 10 BİM'den 250 liralık kulaklık alırsanız ne olur? BİM'den 250 liralık kulaklık alırsanız ne olur?