Okunma

BioShock 2 Çoklu Oyuncu Detayları


12 Mayıs 2009 Salı 07:13
BioShock 2 Çoklu Oyuncu Detayları

2K Games tarafından detaylandırılan BioShock 2‘nin çoklu oyuncu bilgileri arasında, bu modun Rapture’un yıkım öncesi halinde geçeceği ve deneyim puanlarını barındıracağı görülüyor. Sinclair Solutions için bir Plasmid kobayını canlandıracak olan oyuncular, çoklu oyuncu modu için tekrar tasarlanmış Kashmir Restaurant ve Mercury Sites gibi tanıdık mekanlarda birbirine girecek.

Deneyimli Ekip

Kazanılan deneyim puanları ise daha fazla silah, gen sıvısı ve plasmid seçebilmek için kullanılacak. BioShock 2’nin çoklu oyuncu modunu, ilk üç Unreal Tournament‘ta emeği bulunan Digital Extremes’in yaptığını da hatırlatmakta fayda var. Oyun PC, Xbox 360 ve PS3 için sonbahar aylarında piyasaya sürülecek.

Yeni BioShock 2 galerimizi gezdiniz mi?

:: BioShock çoklu oyuncuda zevkli olur mu?
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" BioShock 2 Çoklu Oyuncu Detayları konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere BioShock 2 Çoklu Oyuncu Detayları ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda BioShock 2 Çoklu Oyuncu Detayları ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "