Okunma

BioShock 2 İçin Çuvallar Hazır


25 Mayıs 2009 Pazartesi 05:42
BioShock 2 İçin Çuvallar Hazır

2009 yılının pazarlama alanındaki en büyük bütçeli oyunlarından birini oynamaya hazır mısınız? “Rekor” kelimesinin hakkını verecek bir oyun geliyor.

İlk BioShock’un başarısı, 2K yetkililerinin yeterince dikkatini çekmiş olmalı ki BioShock 2 için cepler boşaltılmaya hazır. 2K İngiltere Pazarlama Müdürü, devam oyununun firma tarihindeki en büyük reklam bütçesine sahip olacağını açıkladı. Bakalım bu durum, zaten geniş bir kitleye ulaşmasını beklediğimiz BioShock 2’ye başka rekorlar getirecek mi.

:: BioShock 2’yi almayı düşünüyor musunuz?

Bilgi İçin : 2K Games
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" BioShock 2 İçin Çuvallar Hazır konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere BioShock 2 İçin Çuvallar Hazır ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda BioShock 2 İçin Çuvallar Hazır ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "