Okunma

BioShock 2: Sır Perdesi Aralanıyor


06 Mart 2009 Cuma 06:36
BioShock 2: Sır Perdesi Aralanıyor

İki yıl önce büyük beklentilerle çıkıp, bu beklentilerden bile daha fazlasını oyun severlere sunan BioShock‘un devam oyunu, BioShock 2: Sea of Dreams için 2K tarafından yeni bir web sitesi açıldı.

There’s Something in the Sea (-Denizde bir şey var) gibi gizemli bir isme sahip olan sitede şimdilik sadece bir fotoğraf, bir gazete kupürü ve bir not kağıdı bulunuyor.

Öncesi Değil, Sonrası

Notlardan ve haberden anlaşıldığı kadarıyla, BioShock 2 tahmin edildiği gibi ilk oyunun öncesini değil, 7 yıl kadar sonrasını(1967) konu alacak.

Denize sıfır evinden kaçırılan bir kız çocuğuyla ilgili haberde tarif edilen saldırganın tipik bir Big Daddy profili çizmesi de, ilk oyunda kimi zaman en büyük yardımcımız, kimi zaman ise en azılı düşmanımız olan bu esrarengiz varlıkların Rapture dışına çıktıklarını gösteriyor.

Siz de bu sitede bulduğunuz ipuçlarını diğer SDN okuyucularıyla paylaşmaktan çekinmeyin.

:: BioShock 2’de başka neler olmalı?

Bilgi İçin : Something in the Sea
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “BioShock 2: Sır Perdesi Aralanıyor”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    iyi de 3 farklı sonla biten bir oyunu nasıl bir kurgu ile devam ettirecekler ki ? yani nasıl bağlayacaklar konuyu ?

" BioShock 2: Sır Perdesi Aralanıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere BioShock 2: Sır Perdesi Aralanıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda BioShock 2: Sır Perdesi Aralanıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "