Okunma

Bioshock 2 Yolda!


11 Mart 2008 Salı 22:00
Bioshock 2 Yolda!
Rapture şehrinin tadına doyamayanlara müjdeli haber Take-Two‘dan geldi: Bioshock 2 resmen yolda! Çalıştığı yapım stüdyolarının yeni oyunları hakkında açıklamalar yapan dağıtım firmasının en dikkat çeken haberi şüphesiz Bioshock 2‘nin hazırlanma aşamasında olduğu ve 2009 mali yılının 4. çeyreğinde piyasaya çıkmasının planlandığıydı.

Ken Levine Yine Ekipte

İlk oyunun fikir babası Ken Levine, devam oyununda da yapım ekibinde yer alacak, ancak görevi ile ilgili net bir bilgi henüz verilmedi. Ayrıca, Bioshock 2‘yi Kaliforniya’daki 2K Marin hazırlayacak. Bioshock’u yapan 2K Boston ve 2K Australia ekiplerinden üyelerin de bulunduğu söyleyen yeni yapım evine güvenmekten başka şansımız yok gibi görünüyor.

Mafia II de 2009’da

Diğer yandan, yeni nesil konsollara ve bilgisayara çıkacak olan Mafia II ve Borderlands oyunlarının da 1 Kasım 2008 – 31 Ekim 2009 aralığını kapsayan 2009 mali yılı içerisinde çıkacağı duyuruldu. 2008 mali yılına ait görünen tek oyun ise, dördüncü çeyrekte PS3 ve Xbox 360 için çıkması beklenen Rockstar San Diego’nun Midnight Club: Los Angeles. En iyisi bu oyunlarla oyalanırken, Big Daddy‘ler ile ikinci raunt için hazırlıklara başlamak!

Yazan: Erhan Kahraman
Bilgi İçin: Take-Two Interactive
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Bioshock 2 Yolda! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Bioshock 2 Yolda! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Bioshock 2 Yolda! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "