Okunma

Bir Kickstarter Başarısı Daha, Here – Active Listening


23 Haziran 2015 Salı 18:00
Bir Kickstarter Başarısı Daha, Here – Active Listening

Bu haberimizde bahsedeceğimiz projenin adı Here – Active Listening. Proje, Kickstarter‘da bu zamana kadar %200’den fazla desteklenmiş. Here, aslında kulağınıza takabildiğiniz küçük kablosuz bir kulaklık gibi. Ancak amacı bir kulaklıktan çok daha farklı. Here sayesinde çevredeki sesi eş zamanlı olarak ayarlamanız mümkün.

Örneğin gürültülü bir ortamda iseniz, cihazın içindeki mikrofonlar sayesinde gürültüyü kısmanız veya yalıtmanız mümkün. Ya da, eğer bir konserde iseniz ve çalan müziğin biraz daha bass ile daha iyi olacağını düşünüyorsanız, Here sayesinde bunu yapmanız da mümkün. Bütün bu ayarları Here için özel hazırlanmış uygulaması üzerinden yapmanız çok kolay. Ayrıca bu uygulama oldukça zengin bir ayar menüsü ile donatılmış. Örneğin uçakta iseniz, uçak sekmesinin altında motor gürültüsünü kıs ya da ağlayan bir bebek varsa sesi kıs gibi ayarlarda hazır bulunuyor.

Tamamen Kablosuz!

Here tamamen kablosuz çalışacak şekilde tasarlandı. Bu sayede can sıkıcı kablolarla uğraşmak durumunda kalmıyorsunuz. Cihazı telefonunuzla eşlemek için ise Bluetooth teknolojisinden faydalanılıyor. Tıpkı bir kulaklık gibi boyut seçimi de yapabiliyorsunuz. 6 saat pil ömrü sunmasının yanı sıra taşıma kutusu da iki tam şarj sağlayacak ekstra bir batarya işlevi de görüyor.

15-06/23/here-1435055941.png

Kickstarter‘daki takvimlerinde Aralık 2015 tarihinde son hali piyasa sürüleceği belirtlien ürün oldukça heyecan verici görünüyor. Bu ürün sayesinde başımızın ağrıdığı o gürültülü mekânlar artık sorun olmaktan çıkabilir.

:: Siz bu ürün hakkında ne düşünüyorsunuz? Başarılı olur mu?
yazarSinan Sarıhan

Marmara Üniversitesinde İngilizce Öğretmenliği okuyan Sinan, teknolojinin tüm alanlarına ve bilime özel bir ilgi duyuyor ve dünyayı iyi yönde değiştirebilmenin teknoloji vasıtasıyla mümkün olacağını düşünüyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

10 yorum - “Bir Kickstarter Başarısı Daha, Here – Active Listening”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Ömer Üründül'ün sesini de kesebiliyorsa alırım.

 2. SDN Okuru dedi ki:

  he yazılan her şeyi yapabilir. Sanal gerçeklik gözlükleri gibi

 3. ExCeLLeNT dedi ki:

  Konserde veya bir yerde çalan müziði ayný þekilde ayný ses yüksekliðinde ve istersem biraz daha baslý duyabileceðim. Bu cihaz aþýrý þekilde geliþtirilmeye açýk bence mükemmel bir þey.

 4. SDN Okuru dedi ki:

  İşte yapmışlar diye buna denir tebrik ederim acaba fiyatı ne olacak.

 5. SDN Okuru dedi ki:

  Bakınız: Sony Gürültü Engelleyici Kulaklık 🙂

 6. SDN Okuru dedi ki:

  odada ağlayan bir bebek varsa, sadece bebeğin sesini kısmak herhalde güzel olurdu 😀

 7. SDN Okuru dedi ki:

  harika bir fikir

 8. SDN Okuru dedi ki:

  Çok iyiymiş. Bu gerçekten yenilikçi bir iş.

 9. SDN Okuru dedi ki:

  düğünlerde ki hopörlerin yanına oturmak artık korkutmaz 😀

 10. SDN Okuru dedi ki:

  Umut verici

" Bir Kickstarter Başarısı Daha, Here – Active Listening konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Bir Kickstarter Başarısı Daha, Here – Active Listening ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Bir Kickstarter Başarısı Daha, Here – Active Listening ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "