Okunma

Bir Torrent Sitesi Daha Düştü!


27 Kasım 2010 Cumartesi 11:00
Bir Torrent Sitesi Daha Düştü!

Amerikan Federal Hükümeti, “telif hakkı yasalarını ihlal ettikleri” gerekçesiyle, torrent paylaşım sitelerinin kökünü kurutmaya kararlı. Torrent-Finder.com da, Amerika Adalet Bakanlığı’nın hışmına uğradı. Lakin Torrent-Finder.com, doğrudan link vermiyor ve torrent siteleri arasında arama yapıyordu.

 

 

Yani yasal olarak ilgili site, telif haklarını ihlal etmiyor. Web sayfası hakkında herhangi bir dava açılmadı ve telif hakkı sahiplerinden, herhangi bir şikayet de mevcut değil. Detayların önümüzdeki günlerde ortaya çıkması bekleniyor ve şu an elimizdeki tek bilgi, galerimizdeki görsel.

Torrent-Finder.com’a tıklayınca karşımıza çıkan görsel:: Kapatma kararı hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarBarış Terun

Geçmişte pek çok bilişim ve otomobil dergisinde çalışan Barış, Psikoloji Yüksek Lisansı'nı bitirdikten sonra tüm mesaisini, büyük bir zevkle ShiftDelete.Net'e ayırıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Bir Torrent Sitesi Daha Düştü! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Bir Torrent Sitesi Daha Düştü! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Bir Torrent Sitesi Daha Düştü! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "