Okunma

Bir Türk’ün Arşivi Dünya Basınında!


13 Ocak 2011 Perşembe 13:30
Bir Türk’ün Arşivi Dünya Basınında!

id Software imzalı Doom serisinin tüm dünyada sayısız hayranı var. Ancak hiçbiri, şimdilerde vatani görevini yapan, öncesinde oyun dergilerinde ve sitelerinde editör olarak yer alan Mahmut Saral‘ın eline su dökemez.

Uzun zamandır Doom ile ilgili yayınlanmış hemen her şeyi toplayan Mahmut Saral, yıllar sonunda her birinin köşesinde Doom yazan görkemli bir koleksiyona sahip oldu. Hal böyle olunca, bu müthiş içerik, id Software’in dikkatini çekti. Firmanın resmi Twitter adresinde yer alan koleksiyon, buradan da dünya oyun basınına yansıdı…

 

Dünya Bu Koleksiyonu Konuşuyor

http://www.youtube.com/v/XFZm6DJAf5k?fs=1&hl=en_US

 

Mahmut Saral’ı, bu başarısından dolayı tebrik ediyoruz…

 

:: Konuyla ilgili görüşlerinizi bizimle paylaşın.
yazarAykut Göker

Yazı yazmayı çok seven ve hayatının her döneminde bu tutkusunu sürdürecek olan Aykut, kelimelere olan borcunu ShiftDelete.Net'te ödüyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum yazın

7 yorum - “Bir Türk’ün Arşivi Dünya Basınında!”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Kıbrıs’tan herkese selamlar arkadaşlar. Umarım vatani görevimi tamamladığımda tekrardan görüşürüz. Zira aklımda birçok şey var. Bunlardan bir tanesi de bu koleksiyonu daha da genişletmek. Çünkü hâlâ bazı eksiklerim var. 🙂

 2. LadyArch3r dedi ki:

  helal olsun.

 3. rtsbora dedi ki:

  helal olsun. ülkemizde kolleksiyonerlik pek gelişmemiştir. hatta kolleksiyon yapanlara genelde "deli misin sen?" "neden boş işlerle uğraşıyorsun?" "neden bu işlere para harcıyorsun?" şeklinde tepki gösterilir. böyle bir ülkede böyle insanların olması müthiş.

 4. cgrszone dedi ki:

  Vallahi helal olsun

 5. K0rkunc dedi ki:

  Doom bukadar hastalık yaratacak bir oyun değil aslında ama arkadaş takmış

 6. Salt Okunur dedi ki:
 7. Ordo ab chaO dedi ki:

  Mahmut Saral’ı tanıma ayrıcalığına sahip insanlardan biri olarak kendisini tebrik ediyorum.

  Kendisi vatani görevini yerine getiriyor şu sıralarda, hayırlı teskereler diliyorum.

" Bir Türk’ün Arşivi Dünya Basınında! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Bir Türk’ün Arşivi Dünya Basınında! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Bir Türk’ün Arşivi Dünya Basınında! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "