Okunma

Birbirinden Güzel Duvar Kağıtları


04 Mart 2010 Perşembe 21:30
Birbirinden Güzel Duvar Kağıtları

Matematikle ilgileniyorsanız, özellikle ilginiz akademik çalışmaları da kapsıyorsa fraktal boyutları bir şekilde duymuşsunuzdur. İç içe geçen boyutları gösteren fraktal denklemler, grafik haline getirildiklerinde ortaya birbirinden ilginç görüntülerin çıkmasına sebep oluyor.

Oluşturulan bu grafikler göze hitap ettiği kadar, altyapılarındaki sistematikle de dikkatleri üzerine çekiyor. Eminiz siz de bu duvar kağıtlarını beğeneceksiniz.

:: En çok hangi duvar kağıdını beğendiniz?
yazarAkhun Aktosun

"İstikbal Göklerdedir" sözünü benimseyen Akhun, bir yandan astronomi okuyup, bir yandan da bilişim dünyasında kendine sağlam bir kariyer yapmaya çalışıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Birbirinden Güzel Duvar Kağıtları konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Birbirinden Güzel Duvar Kağıtları ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Birbirinden Güzel Duvar Kağıtları ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "