Okunma

Bircom’da Ses Kalitesine Kesin Çözüm


05 Mart 2010 Cuma 08:15
Bircom’da Ses Kalitesine Kesin Çözüm

Bircom, yeni HD (high definition) kulaklıklarıyla ofis ve çağrı merkezlerinin telefon görüşmelerinde ulaştığı ses kalitesini en üst seviye çıkarıyor.

İş dünyasına yönelik kulaklık çözümleri alanında önde gelen firmalardan olan Sennheiser Communications‘ın geliştirdiği HD kulaklıklar, IP tabanlı telefon sistemleriyle tam uyumlu olarak çalışıyor. Her biri HD özelliğine sahip CC 515IP, CC 520IP ve CC 550IP model kulaklılar ülkemizde Bircom güvencesiyle sunuluyor.

Yeni HD serisi kulaklıkların “ultra gürültü filtreleme” özelliğine sahip mikrofonları, dışarıdan gelen tüm sesleri filtreliyor, ses karmaşasını engelliyor. IP tabanlı telefon sistemlerinde sıkça karşılaşılan bir sorun olan ekoları en düşük seviyeye indiren kulaklıklar, aynı zamanda kulak sağlığını ani ses şoklarından koruyan “ActiveGard” teknolojisine de sahip.

Bircom güvencesiyle Türkiye pazarına sunulan Sennheiser Communications HD kulaklıklar hakkında ayrıntılı bilgi www.bircom.com adresinden ya da 0212 319 97 00 numaralı telefon aracılığıyla alınabiliyor.

:: İş yerinde kullandığınız kulaklıklardan memnun musunuz?
yazarAykut Göker

Yazı yazmayı çok seven ve hayatının her döneminde bu tutkusunu sürdürecek olan Aykut, kelimelere olan borcunu ShiftDelete.Net'te ödüyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Bircom’da Ses Kalitesine Kesin Çözüm konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Bircom’da Ses Kalitesine Kesin Çözüm ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Bircom’da Ses Kalitesine Kesin Çözüm ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "