Okunma

Bireysel Gelişim Günleri Başlıyor


11 Mart 2016 Cuma 14:01
Bireysel Gelişim Günleri Başlıyor

Bireysel Gelişim Günleri, ODTÜ Verimlilik Topluluğu’nun bireyleri iş hayatı ve günlük yaşam konusunda bilgi ve becerilerini arttırmayı amaçlayan atölye çalışmaları ve seminerlerden oluşan projesi olup ODTÜ’nün en büyük kişisel gelişim etkinliği.

Proje ideal sayıda katılımcıyla, interaktif bir ortamda, bilgili, deneyimli ve alanında uzman konuşmacıların yol göstericiliğinde katılımcıları iş yaşamı ve günlük yaşam konusunda aydınlatmayı hedefliyor. İnteraktif eğitimler ve seminerler yardımıyla teoride öğrendikleri bilgileri pratiğe dökmelerini sağlıyor.

Bireysel Gelişim Günleri projesi katılımcılara bireysel yaşamları ve mesleki gelişimleri konusunda katkıda bulunacağı gibi takım çalışması, problem çözme, fikir yürütme, karar alma gibi seminerlerle öğrencilerin kişisel gelişimlerine de faydalı olacaktır.

Her yıl ikinci akademik dönemde gerçekleşen Bireysel Gelişim Günleri​, bu sene 18-­19­-20 Mart tarihlerinde gerçekleşecek ve katılımcılara 13 farklı başlıkta eğitim sunacak.

16-03/13/bireysel-gelisim-gunleri-basliyor.jpg

Kayıtları internet üzerinden ve ODTÜ’de açılacak olan stantlarda alınacaktır. Gelişmeleri Facebook ve Twitter sayfaları üzerinden duyurulacak olan Bireysel Gelişim Günleri’ne katılım sınırlı, ücretsiz ve sertifikalıdır.

:: Etkinliğe katılacak mısınız?
yazarEnder Öztürk

Teknoloji ile çocukluğundan beri ilgilenen Ender, kendini mobil, yazılım, donanım ve oyun alanında yetiştirmiştir. Ender, teknoloji dünyasındaki güncel haberleri ShiftDelete.Net okurları ile buluşturuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Bireysel Gelişim Günleri Başlıyor”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Lisede eğitim görenler başvuramıyormu ?

" Bireysel Gelişim Günleri Başlıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Bireysel Gelişim Günleri Başlıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Bireysel Gelişim Günleri Başlıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "