Bisikletinizi Elektrikli Bisiklete Dönüştürün


03 Mayıs 2016 Salı 15:00
Bisikletinizi Elektrikli Bisiklete Dönüştürün

Patent onayı bekleyen GeoOrbital tekerlek, TRON motosikletlerindeki sistemle aynı olarak, bisikletinizin ön tekerinin değişmesiyle, sizlere elektrikli bisiklet deneyimini sunuyor.

Hiçbir ekipman olmadan, 60 saniyede kolayca takılan tekerlek, neredeyse bütün yetişkin bisikletler ile uyumlu.

26, 28, 29 inç ve 700C jant ile uyumlu ürün, içinde 36V 500W DC motora sahip. 36V 6A değiştirilebilir lityum iyon bataryası 3 saatte şarj olup, hiç pedal çevirmeden sizi 20 km götürebiliyor.

Pedal çevrilmesi halinde ise 50 km yol yapabilen tekerleğin ağırlığı 7 kg.

Pedal çevirmeden saatte 30 km hız yapan GeoOrbital tekerlek, bisiklet kullanım halinde şarj olma özelliğine de sahip. Bisikletin gidonuna takılan bir hızlanma butonu ile kolayca elektrikli gücü kullanabiliyorsunuz.

16-05/03/geoorbital-tekerlek-elektrikli-bisiklet.png

Elektrikli bisiklet keyfi size özel

Bazen hızlanmak için, bazen yorulduğunuzda devreye girmesi için, bazen de yüksek bayırları çıkarken zorlanmamak için ideal olan elektrikli bisikletler, böylece sizin kişisel bisikletinize geliyor.

Ayrıca GeoOrbital kullanan bisikletler, normal bisiklet sayıldığından hiçbir izin ya da sigorta almak gerekmiyor.

Her hava şartı altında çok iyi performans sağlayan GeoOrbital tekerlek, içi dolu köpük yapıda olduğundan, patlama ya da yırtılma durumlarından etkilenmiyor.

Tekerlek üzerindeki USB çıkış, bisiklet ışıklarını, hoparlörü kontrol ederken, telefonları şarj etmeye de yarıyor. Eğer batarya sökülürse, teknik olarak elinize bir Powerbank geçmiş oluyor.

Kickstarter’da 75 bin dolar hedefi olan proje, şimdiden 196 bin dolar toplamış durumda. GeoOrbital tekerleği satın almak için yapılması gereken minimum bağış ise 499 dolar.

GeoOrbital tekerlek hakkında daha fazla bilgi almak için, buraya tıklayarak Kickstarter sayfasına gidebilirsiniz.

:: GeoOrbital tekerlek hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarEmirhan Üstünsoy

Uzun süredir oyun ve teknoloji sektöründe bulunan Emirhan, bu tecrübesini ve sevdasını SDN bünyesinde yazıya döküyor. Tam bir PC oyuncusu ve aynı zamanda iyi bir müzik düşkünü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

17 yorum - “Bisikletinizi Elektrikli Bisiklete Dönüştürün”

 1. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Türkiyede stışı vaŕmı

 2. SDN Okuru dedi ki:

  Türkiyede satılıyormu bilen varmı

 3. SDN Okuru dedi ki:

  Türkiye'de satılıyormu bilen varmı hemen alırım

 4. SDN Okuru dedi ki:

  Ben zaten günde en fazla 10 15 km gezerim şehir içi benim için çok ideal birşey bunun fiyatı 1000 tl seviyesine inerse alırım

 5. SDN Okuru dedi ki:

  normal elektrikli bisikletlerle aşağı yukarı aynı fiyat ama bununla kendi bisikletini kullanışlı hale getiriyorsun. ayrıca devamlı şarj araman gerekmiyor.

 6. SDN Okuru dedi ki:

  Arkadaşlar 500 liralık bisikletlerle dağları bayırları aşmaya çalışmıyorsunuz sonuçta. Bakkala giderken kullanacaklar için yapılmış bir ürün değil. Günde 120 km süren gezgin ruhlar için yapılmış bir ürün. Ancak ağırlığı problem oluşturabilir fiyatı ilk giriş için hoş görülebilir

 7. SDN Okuru dedi ki:

  Büyük bir markayla anlaşma yapıp seri üretilse fiyat en az %50 düşer. Çok kullanışlı bir icad.

 8. SDN Okuru dedi ki:

  çok ama çok pahalı, büyük bir ihtiyaçta değil.

 9. SDN Okuru dedi ki:

  Bisikletim 600 lira diyen arkadaş , zaten sen al diye yapılmamış . 5 liraya da saat var 500.000 bin liraya da . Herkes her şeye sahip olacak diye bir şey yok.

 10. SDN Okuru dedi ki:

  fiyatı çok ama mantıklı olmuş…

 11. SDN Okuru dedi ki:

  Türkiye'ye gelsin hemen alırım

 12. SDN Okuru dedi ki:

  20 km gitmek için 499 dolar, ben mi yanlış anladım

 13. SDN Okuru dedi ki:

  Harika bir haber. Eski bisikletimi elektrikli hale getirebilirim. Önemli olan batarya ve DC motor. Biraz pahalı olmasının sebebi bu. 🙂

 14. SDN Okuru dedi ki:

  Benim bisiklet 600 lira bu sistem için 499 dolar verilir mi hiç madem böyle birşey yapıyorsunuz bisikletimizden ucuz fiyatta yapın ne anladım bu projeden hep zenginleri düşünün zaten biz kimiz ki

 15. SDN Okuru dedi ki:

  Normal bisiklet ile arasında ne fark var

" Bisikletinizi Elektrikli Bisiklete Dönüştürün konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Bisikletinizi Elektrikli Bisiklete Dönüştürün ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Bisikletinizi Elektrikli Bisiklete Dönüştürün ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "