Okunma

Biz sorduk, çocuklar cevapladı! 23 Nisan Özel Videosu


23 Nisan 2018 Pazartesi 11:15
Biz sorduk, çocuklar cevapladı! 23 Nisan Özel Videosu

Hep kameralar önünde soruları biz cevaplıyor, ürünleri bizler sizlere anlatıyoruz. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı‘nda, bu sefer kamera önünde geleceğimiz, çocuklara yer veriyoruz. Biz sorduk, onlar cevapladı. Karşınızda 23 Nisan Özel videosu!

Çocuklar geleceğimiz. Doğru yetiştirilmiş bir çocuk, gelecek için, ülke için, insanlık için bir hazine. Şanslıyız ki, ülkemizde çocuklara armağan edilmiş, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı‘na sahibiz.

ShiftDelete.Net 23 Nisan özel videosu

Genel olarak devlet büyükleri 23 Nisan‘da koltuklarını çocuklarla paylaşırlar, biz de 23 Nisan’da kamera karşısındaki koltuklarımızı, mikrofonlarımızı, değerli çocuklarımıza bıraktık.

Çocuklara hem ürünlerin kutularını açtırdık, hem ilk izlenimlerini sorduk, hem de genel teknoloji dünyasıyla ilgili soruları sorduk. Bu sefer SDN Cevaplamıyor, çocuklar cevaplıyor.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, tüm milletimize ve çocuklarımıza kutlu olsun dileklerimizle beraber, sizleri keyfli videomuzla baş başa bırakıyoruz. İyi seyirler…

:: Yeni küçük editörlerin ürün yorumlarını nasıl buldunuz? 
yazarTolga Cem Küçükyılmaz

ShiftDelete.Net Genel Yayın Yönetmeni ve teknoloji uzmanı Tolga Cem Küçükyılmaz, 10 senedir en yeni teknolojileri ve ürünleri, sizlere aktarmaya devam ediyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Biz sorduk, çocuklar cevapladı! 23 Nisan Özel Videosu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Biz sorduk, çocuklar cevapladı! 23 Nisan Özel Videosu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Biz sorduk, çocuklar cevapladı! 23 Nisan Özel Videosu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "