Okunma

Black Ops Rezurrection Satışa Sunuldu


23 Eylül 2011 Cuma 07:40
Black Ops Rezurrection Satışa Sunuldu

Treyarch tarafından geliştirilen Call of Duty: Black Ops’un en son indirilebilir içeriği Rezurrection, geçtiğimiz haftalarda Xbox 360 platformu için piyasaya sürülmüştü.

PC ve PlayStation 3 kullanıcıları ise beklemek zorunda kaldılar ama bu bekleyiş bugün sona erdi. Zira Black Ops Rezurrection, bu sabahtan itibaren PC ve PlayStation 3 platformları için piyasaya sürüldü.

İndirilebilir içerikte, Co-Op ve tek kişilik oynanışa olanak sağlayan beş yeni zombi haritası var. Aslında dört tanesi pek de yeni sayılmaz çünkü daha önce yer alan Nacht der Untoten, Verruckt, Shi No Numa ve Der Riese adlı haritaların elden geçirilmiş halleri olarak karşımıza çıkıyor.

Fakat paket içerisinde yer alan “Moon” adlı harita, en çok ilgi çekeni olacak gibi görünüyor. Zira harita isminden de anlayabileceğiniz üzere Ay’da geçiyor ve yer çekimi de buna göre şekilleniyor. Hem başka hangi oyunda Ay’da zombilerle savaşabilirsiniz ki?

:: Black Ops Rezurrection’ı satın alacak mısınız?
yazarHakan Sülün

Üniversite yıllarında haber yazarak teknoloji basısına adım atan Hakan, bir anda kendini donanım incelemeleri yaparken buldu. Zamanla teknolojinin bağımlısı oldu ve kendini bu yola adamaya karar verdi ancak artık Bodrum'da yaşadığından deniz kenarında güneşlenirken yazabiliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Black Ops Rezurrection Satışa Sunuldu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Black Ops Rezurrection Satışa Sunuldu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Black Ops Rezurrection Satışa Sunuldu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "