Okunma

BlackBerry 50 Milyonu Gördü


05 Nisan 2009 Pazar 09:57
BlackBerry 50 Milyonu Gördü

Nintendo DS bu yolu çoktan geçmiş olabilir; ancak yüksek fiyatı ve genelde pahalı tarifeleri ile iş dünyasına hitap eden RIM’in BlackBerry telefonları için 50 milyon oldukça etkileyici bir satış rakamı. Üstelik RIM, toplam abone sayısının da 25 milyonu geçtiğini ve bunların 3,9 milyonunun sadece geçtiğimiz çeyrekte eklendiğini açıkladı.

RIM Son Düzlüğü Güzel Kapattı

Yeni aboneler, RIM’in kendi beklentilerini bile aşıp, bir önceki çeyreğe oranla tam %24,5 artış göstererek, dördüncü çeyrekte 3,46 milyar dolar gelir açıklamasını sağladı. Anlaşılan mali yılın kapanışındaki tablo, RIM’e geçtiğimiz yıl yaşadığı yasal sıkıntıları unutturacak gibi.

:: BlackBerry cihazlar hakkında düşüncelerinizi forumda paylaşın.

Bilgi İçin : RIM
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “BlackBerry 50 Milyonu Gördü”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    RIM’in yaşamış olduğu yasal sıkıntılar neler?
    Bu konuyu başka bir link vererek genişletebilir miyiz?

" BlackBerry 50 Milyonu Gördü konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere BlackBerry 50 Milyonu Gördü ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda BlackBerry 50 Milyonu Gördü ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "